Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Co děláme / Projekty / Parťáci

Výstupy projektu Klíčení jsou volně k využití nejen pro další sdružení dětí a mládeže, ale například i pro školská zařízení.

Parťáci

Projekt Parťáci je určen pro děti ze zařízení institucionální výchovy.

Cílem projektu je vytvořit prostředí pro opravdovou integraci dětí ze zařízení institucionální výchovy. Poskytnout jim příležitost zapojit se mezi děti - členy Pionýra prostřednictvím letních pionýrských táborů, a najít si tak nové kamarády. Nejde o jednorázovou akci. Jde nám o pomoc se začleněním dětí ze zařízení institucionální výchovy do běžného života, o vytvoření přátelství mezi dětmi a o případné vytvoření dlouhodobější spolupráce jednotlivých pionýrských skupin a výchovných institucí.