Víte, že?

Největší akcí pro veřejnost, kterou pořádá Pionýr, jsou Ledová města. První ročník se konal v roce 2000. V posledních letech mívá pravidelně přes 14 000 účastníků.

Současní představitelé

Darina Zdráhalová

předseda Pionýra

2. PS Julia Fučíka Kroměříž

darina.zdrahalova@pionyr.cz

Kateřina Brejchová

1. místopředsedkyně
ekonom

63. PS Sosna Praha 8

kaca@pionyr.cz

Michal Rejzek

2. místopředseda
řízení KOP

45. PS Praha 6

michal.rejzek@praha.pionyr.cz

Výkonný výbor České rady Pionýra

Pavel Buchta

člen Výkonného výboru ČRP
legislativa

PS Pionýr Řečkovice

pavel.buchta@pionyr.cz

Radka Dojčánová

členka Výkonného výboru ČRP
etický kodex v Pionýru

PS Přátelství Pardubice

radka.dojcanova@seznam.cz

Kateřina Jachymčáková

členka Výkonného výboru ČRP
činnost

17. PS Karviná

jachymka@email.cz

Jana Světlíková

členka Výkonného výboru ČRP
vzdělávání

PS Klubovna Čtrnáctka

janka.svetlikova@seznam.cz

Kontrolní komise Pionýra

Marcela Hrdličková

předsedkyně KKP

PS Obránců míru Chropyně

marcela.hrdlickova@seznam.cz

Daniela Janáčková

místopředsedkyně KKP

PS Za Vodou

janacdan@seznam.cz

Jakub Hanuš

člen KKP

PS Čáslav

kuba@pscaslav.cz

Petr Ficek

člen KKP

PS Mládí

Petr.Ficek@seznam.cz

Markéta Fraitová

člen KKP

PS Jince

marketa@pionyr.cz

Pavel Košek

člen KKP

PS Objevitelé

pavel.kosek@ipl.cz

Zuzana Rozsívalová

člen KKP

PS Polička

Z.Rozsivalova@seznam.cz

Jan Šašek

člen KKP

PS Tuláci

histor@seznam.cz

Rozhodčí komise Pionýra

Bc. Petr Sádovský

předseda RKP

PS Franka Elstnera

petr.sadovsky@volny.cz

JUDr. Martin Dobčák

místopředseda RKP

85. PS Letka Brno

mdobcak@seznam.cz

Petr Hammerle

člen RKP

PS Mír Domažlice

hammerle.petr@seznam.cz

Ing. Lee Louda

člen RKP

147. PS Galaxie

lee.louda@louda.is.cz

Mgr. Jan Škampa

člen RKP

PS 14. TSP Zeměpisná společnost

jan.skampa@skampa.cz