Aktuální ročník 2022/2023

Jste tvořiví? Máte rádi hudbu, fotografii či divadlo? Zapojte se i vy do otevřené postupové kulturně-umělecké soutěže Pionýrský Sedmikvítek.
Přinášíme vám přehled oblastních kol a republikových finále pro ročník 2022/2023.
Stačí si jen vybrat.

 

Jednotné téma

Pro zasilatelské soutěže:

  • Clona
  • Výtvarná činnost
  • Literární část

je pro tento ročník 2022/2023 vyhlášeno téma Pomoc má různé podoby.

 

Oblastní kola

 

KOP Termín Místo Oblast Kontakt
Středočeská
KOP
4. – 6. 11. 2022* Beroun Výtvarná činnost, Clona

Eliška Konupková
sedmikvitek@stredocesky.pionyr.cz

Zasilatelská adresa: DDM Beroun,
U Stadionu 787, 266 01

21. 1. 2023 Beroun Dětská Porta, Melodie

Markéta Prošková
marketa.proskova@ddmberoun.cz

15. 9. 2023* Beroun Literární část

Eliška Konupková
sedmikvitek@stredocesky.pionyr.cz

Zasilatelská adresa: DDM Beroun,
U Stadionu 787, 266 01

Jihočeská
KOP
11. 2. 2023 Čestice Melodie Peter Padúch
kancelar@jihocesky-pionyr.cz
18. 2. 2023* České Budějovice Clona, Výtvarná činnost Peter Padúch
kancelar@jihocesky-pionyr.cz
22. 5. 2023* České Budějovice Literární část Peter Padúch
kancelar@jihocesky-pionyr.cz
Plzeňská
KOP
únor 2023
temín bude upřesněn
Zelená Lhota Výtvarná činnost Ivana Mochurová
i.mochurova@gmail.com
Pardubická
KOP
31. 1. 2023* Rosice Výtvarná činnost Marie Houdková
houdma@seznam.cz
31. 1. 2023* Svitavy Clona Luděk Trunečka
ludek.trunecka@seznam.cz
termín bude upřesněn Svitavy Dětská Porta Lenka Svobodová
SvobVendoli@seznam.cz
KO
Kraje
Vysočina
11. – 13. 11. 2022* Okříšky
(Sokolovna Okříšky)
Clona,  Výtvarná činnost Michal Nejedlý
pionyrvysocina@volny.cz
11. 11. 2022 Okříšky
(Sokolovna Okříšky)
Dětská Porta, Melodie Michal Nejedlý
pionyrvysocina@volny.cz
12. 11. 2022 Okříšky
(tělocvična při ZŠ Okříšky)
Tanec Michal Nejedlý
pionyrvysocina@volny.cz
Olomoucko-zlínská
KOP
31. 1. 2023* Kroměříž Výtvarná činnost Lenka Sakařová
l.sakarova@seznam.cz
12. 11. 2022 Olomouc Dětská Porta, Melodie

Folkový guláš

Lenka Sakařová
l.sakarova@seznam.cz

5. 11. 2022 Holešov Dětská Porta, Melodie

Všetulské dostavník

Jarmila Vaclachová
vsetuly@centrum.cz

15. 9. 2023* Kroměříž Literární část Darina Zdráhalová
zdrahalova.darina@seznam.cz
Moravsko-slezská
KOP
12. 11. 2022 Kopřivnice Dětská Porta, Melodie, Divadlo Božena Klimecká
pionyrkoprivnice@centrum.cz
25. 2. 2023* Kopřivnice Výtvarná činnost Božena Klimecká
pionyrkoprivnice@centrum.cz

* termín pro zaslání soutěžních prací

 

Republiková finále

 

Oblast Termín Místo Kontakt
Clona 28. 2. 2023* Plzeň Miroslava Tolarová
clona@plzenskypionyr.cz
Tance 27. 11. 2022 Holešov Jarmila Vaclachová
vsetuly@centrum.cz
Literární část 31. 10. 2023* Kroměříž Lenka Sakařová
l.sakarova@seznam.cz
Výtvarná činnost 26. 3. 2023*
22. 4. 2023**
Holešov Jarmila Vaclachová
vsetuly@centrum.cz
Melodie 18. 3. 2023 České Budějovice Peter Padúch
kancelar@jihocesky-pionyr.cz
Divadlo 15. 4. 2023 České Budějovice Peter Padúch
kancelar@jihocesky-pionyr.cz
Dětská Porta 26. – 28. 5. 2023 Kroměříž detskaporta@seznam.cz

 

* termín pro zaslání soutěžních prací
** termín slavnostního vyhlášení