Víte, že?

Nové výchovné programy Mláďátka a Zvířátka, Putování se psem, Tajemství staré truhly a Osmá planeta jsou určeny i pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami.

Pionýrské skupiny

 
Název Adresa
1. pionýrská skupinaKřišťálová 3326/15, Jablonec nad Nisou 2 Detail
1. pionýrská skupina PodbořanyKpt.Nálepky 905, Podbořany Detail
1. pionýrská skupina PodskaláciRezlerova 282, Praha 10 Detail
2. pionýrská skupina Julia Fučíka KroměřížRiegrovo nám. 149, Kroměříž Detail
2. pionýrská skupina KLÍČŠumperská 348, Praha 18 Detail
3. Pionýrská skupina OrlováŘadová 1152, Orlová Detail
5. pionýrská skupina Děčín28. října 564/8, Děčín Detail
5. Pionýrská skupina S.T.O. JIŘÍHO WOLKERAHutařova 13, Brno Detail
6. pionýrská skupina KolínOkružní 666, Kolín V Detail
7. pionýrská skupina BORAČSrbská 15a, Brno-Královo Pole Detail
7. pionýrská skupina DěčínVítězství 111, Děčín 31 Detail
7. pionýrská skupina Potočáci KladnoLesní 88, Cvrčovice Detail
8. pionýrská skupinaNa Struze 6, Praha 1 Detail
8. pionýrská skupina HvězdaStaňkova 43, Brno Detail
8. pionýrská skupina Příbram34, Příbram VIII Detail
10. pionýrská skupinaPod Horkou 409, Veverská Bítýška Detail
11. Pionýrská skupina VlciHaasova 41, Brno Detail
12. Pionýrská skupina Mladých ochránců přírodyLiptovská 21, Opava Detail
14. Pionýrská skupina AljaškaJiráskova 532/1, Děčín Detail
16. pionýrská skupina Centrum zájmové činnosti dětí - DISKHlavatého 662, Praha 4 Detail
17. pionýrská skupina Karviná 845, Doubrava Detail
30. pionýrská skupina MládíZemědělská 13, Brno Detail
34. pionýrská skupina LESNÁBrechtova 14, Brno Detail
37. pionýrská skupina Pplk. VallyNa Dlouhém lánu 418/21, Praha 6 Detail
43.Pionýrská skupina "Vinohrady"Bzenecká 6, Brno Detail
45. pionýrská skupina Praha 6Terronská 619/25, Praha 6 Detail
45. pionýrská skupina SVRATKAVětrná 616/18 b, Brno Detail
49. pionýrská skupina KočovníciNad Panenskou 5, Praha 6 Detail
52. pionýrská skupina SlunovratPavlovská 6, Brno Detail
57. pionýrská skupina PráčataDobrovského 13, Brno Detail
61. pionýrská skupina PaprsekVěštínská 1542/8, Praha 5 Detail
63.pionýrská skupina SOSNA Praha 8Bednářská 1024/4, Praha 8 Detail
68. pionýrská skupina LvíčataU školské zahrady 430/9, Praha 8 Detail
69. pionýrská skupina Strážci míruNopova 28, Brno Detail
73. pionýrská skupina VodovodLimuzská 15, Praha 10 Detail
76. pionýrská skupina BorkyHádecká 33, Brno Detail
76. pionýrská skupina Jánka Fábryhonám. Přátelství 1518/3, Praha 10 Detail
78. pionýrská skupina SKALKAŠtítného 285/29, Praha 3 Detail
85. Pionýrská skupina LetkaDědická 17, Brno Detail
87. pionýrská skupina JavorBělocerkevská 3, Praha 10 Detail
91. pionýrská skupina HádyMasarova 11, Brno Detail
93. pionýrská skupina OrionKpt. Stránského 994, Praha 14 Detail
96. pionýrská skupina Veselí MedvědiMračnická 1054/2, Praha 10 Detail
103. pionýrská skupina Františka SoukalaDo Dubče 339, Praha-Běchovice Detail
104. pionýrská skupina FREGATAU Smaltovny 1115/32, Praha 7 Detail
109. pionýrská skupina VyšehradVratislavova 22, Praha 2 Detail
117. pionýrská skupina KalichLucemburská 42, Praha 3 Detail
121. pionýrská skupina BORJižní IV, Praha 4 Detail
137. pionýrská skupinaU Hostavického potoka 787/39, Praha 9 Detail
143. pionýrská skupina Jana NerudyPod Barvířkou 610/12, Praha 5 Detail
147. pionýrská skupina GalaxieJežkova 11, Praha 3 Detail
160. pionýrská skupina VampošMikanova 3250/9, Praha 10 Detail
188. pionýrská skupina T. O. BobříciSaratovská 838/27, Praha 10 Detail
213. pionýrská skupina UFOKryštofova 21/1013, Praha 11 Detail
Pionýrská skupina Bystřice pod Hostýnem6. května, Bystřice pod Hostýnem Detail
Pionýrská skupina "DEVÍTKA"Energetiků 940, Orlová - Lutyně Detail
Pionýrská skupina "Klub dětí" Dobrovice Budovcova 304, Dobrovice Detail
Pionýrská skupina "PC Florbalová akademie MB - výcvikové středisko florbalu Středočeského kraje"Klub Oáza dětí, Erbenova 427, Mladá Boleslav Detail
Pionýrská skupina "Pětka" Trubská Pod hájem 304, Králův Dvůr Detail
Pionýrská skupina 1.PTS Táborník Ml. Boleslav, pionýrské oddíly Středočeského krajeklub Oáza dětí, Erbenova 427, Mladá Boleslav Detail
pionýrská skupina 14. TSP Zeměpisná společnost "Po cestách vlasti"Lidická 50, Brno Detail
Pionýrská skupina 8. března Jindřichův HradecHusova 1151/II, Jindřichův Hradec Detail
Pionýrská skupina Akademie sportuErbenova /427, Mladá Boleslav Detail
Pionýrská skupina Beroun - ZávodíSlapská 1499, Beroun Detail
Pionýrská skupina Beroun 1Na Cibulce 846, Beroun 3 - Závodí Detail
Pionýrská skupina BeskydBajkalská 1247/10, Ostrava - Poruba Detail
Pionýrská skupina BetaChotutická 6/491, Praha 10 Detail
Pionýrská skupina Bílá Cerkev Strašice644, Strašice Detail
Pionýrská skupina BokoušSmetanova 809, Trutnov Detail
Pionýrská skupina Boskovicenám. 9. května 7a, Boskovice Detail
Pionýrská skupina BrontosauřiMalá Čermná 173, Čermná nad Orlicí Detail
Pionýrská skupina BřezováKomenského 123, Březová u Sokolova Detail
Pionýrská skupina ButovickáButovická 61, Studénka Detail
Pionýrská skupina ČápataPionýrská 739/2, Bruntál Detail
Pionýrská skupina ČáslavAloise Jiráska 694, Čáslav Detail
Pionýrská skupina ČtyřlístekMánesova 697, Domažlice Detail
Pionýrská skupina Deliba KožlanySportovní 471, Kožlany Detail
Pionýrská skupina des. St. Roubala HabartovVítězná 315, Habartov Detail
Pionýrská skupina Divoká OrliceZeyerova 536/II, Rokycany Detail
Pionýrská skupina DobruškaZa Univerzitou 869, Dobruška Detail
Pionýrská skupina DobřanyU trati 1014, Dobřany Detail
Pionýrská skupina dr. Mirko Očadlíka Sokolská 70, Holešov Detail
Pionýrská skupina DravciDobětická 2333/10, Ústí nad Labem Detail
Pionýrská skupina Dubí 2Bystřická 209/26, Dubí 2, Bystřice Detail
Pionýrská skupina F. L. VěkaOpočenská 76, Dobruška Detail
Pionýrská skupina Fr. ŠrámkaNa Zadní cestě 583, Sobotka Detail
Pionýrská skupina Franka ElstneraJiránkova 2281, Pardubice Detail
Pionýrská skupina HolýšovHusova třída 302, Holýšov Detail
Pionýrská skupina HomolkaPlzeňská cesta 101, Plzeň Detail
Pionýrská skupina Horní BřízaU Vrbky 595, Horní Bříza Detail
Pionýrská skupina HradecHradec, č.e. 223, Hradec Detail
Pionýrská skupina HrádekSpojovací 120, Hrádek Detail
Pionýrská skupina Hraničář 121, Červená Voda Detail
Pionýrská skupina Hugo Sytaře251, Rosice u Chrasti Detail
Pionýrská skupina ChomutovHavlíčkova 3675, Chomutov Detail
Pionýrská skupina J.A. KomenskéhoBajkalská 1247/10, Ostrava Detail
pionýrská skupina JedovniceNa Kopci 571, Jedovnice Detail
Pionýrská skupina JeštěrNad Porubkou 259/28, Ostrava - Svinov Detail
Pionýrská skupina JevíčkoBarvířská 113, Jevíčko Detail
Pionýrská skupina JevišoviceJevišovice 408, Jevišovice Detail
Pionýrská skupina Jihlava 1Slavíčkova 5, Jihlava Detail
Pionýrská skupina JinceJana Žižky 217, Jince Detail
Pionýrská skupina Jindřichův HradecHusova 1151/II, Jindřichův Hradec Detail
Pionýrská skupina Jiřího Wolkera Sladkovského 301, Dvůr Králové nad Labem Detail
Pionýrská skupina Jiřího WolkeraHavlíčkovo nám.169, Havlíčkův Brod Detail
pionýrská skupina Jitřenka KalištěKaliště 106, Kaliště Detail
Pionýrská skupina Jitřenka KdyněFarní 281, KDYNĚ Detail
Pionýrská skupina K. PokornéhoSokolovská 1331, Ostrava - Poruba Detail
Pionýrská skupina KAMARÁDMlýnská 42, Jihlava Detail
Pionýrská skupina KamarádiKejzlarova 1326, Hradec Králové 12 Detail
Pionýrská skupina Kamarádi cest OkříškyU Stadionu 15, Okříšky Detail
Pionýrská skupina KAMARÁDI, KřenoviceHavlíčkova 364, Křenovice Detail
Pionýrská skupina KamenecOborného 17, Ostrava - Hulváky Detail
Pionýrská skupina Kamýk nad Vltavou182, Kamýk nad Vltavou Detail
Pionýrská skupina KaznějovK.Steinera 37, Plzeň Detail
Pionýrská skupina Klubovna ČtrnáctkaPodvesná XIV 5490, Zlín Detail
Pionýrská skupina KojetínOlomoucká 353, Kojetín Detail
Pionýrská skupina Kolo KolovečSportovní 382, Koloveč Detail
Pionýrská skupina Koloušci111, Božejov Detail
Pionýrská skupina KopečekBlažejské náměstí 98/6, Olomouc Detail
Pionýrská skupina KopřivniceSokolovská 393, Kopřivnice Detail
Pionýrská skupina KormoránNa Hlásce 217, Hrochův Týnec Detail
Pionýrská skupina kpt. Otakara JarošeNám. ČSA 179, Terezín Detail
Pionýrská skupina Kryštofa Kolumba Praskačka 127, Praskačka Detail
Pionýrská skupina KřtinyKřtiny 3, Křtiny Detail
Pionýrská skupina KunoviceNa Samotě 1242, Kunovice Detail
PIONÝRSKÁ SKUPINA KUNVALDKunvald, Kunvald Detail
Pionýrská skupina LetovRaškovice 494, pošta Pražmo Detail
Pionýrská skupina LibochoviceDubany 51, Libochovice Detail
Pionýrská skupina Lubná228, Lubná Detail
Pionýrská skupina Luka nad JihlavouÚvoz 669, Luka nad Jihlavou Detail
Pionýrská skupina LysiceTřešňová 632, Lysice Detail
Pionýrská skupina Marie SedláčkovéT. G. Masaryka 1145, Litomyšl Detail
Pionýrská skupina Miloše SýkorySelská 480/23, Ostrava-jih Detail
Pionýrská skupina Mír DomažliceHruškova 384, Domažlice Detail
Pionýrská skupina MláďataZahradní 1376, Chotěboř Detail
Pionýrská skupina MladostE. Beneše 1414, Hradec Králové Detail
Pionýrská skupina Mladý VodákK Elektrárně 869, Kostelec nad Labem Detail
Pionýrská skupina Mladých ochránců přírodyZákladní Škola, Školní 232, Větřní Detail
Pionýrská skupina Mladých požárníků OboraObora 199, Obora Detail
Pionýrská skupina Modelářské centrum MBErbenova 427, Mladá Boleslav Detail
Pionýrská skupina MOV "STŘELKA"Na sídlišti 765, Kostelec nad Labem Detail
Pionýrská skupina NáchodSokolská 388, Náchod Detail
Pionýrská skupina NepomukHusova 244, Nepomuk Detail
Pionýrská skupina Nymburk 2Vagónka 2298, Nymburk Detail
Pionýrská skupina ObjeviteléKateřinská 12, Liberec 17 Detail
Pionýrská skupina Obránců míru ChropyněHrad 466, Chropyně Detail
Pionýrská skupina ODRABajkalská 1247/10, Ostrava - Poruba Detail
Pionýrská skupina OmegaDělnická 202/6, Praha 7 Detail
Pionýrská skupina OsmičkaMaršovice 16, Maršovice Detail
Pionýrská skupina Otava SušiceNuželická 60, Sušice III. Detail
Pionýrská skupina PacovAutengruberova 227, Pacov Detail
Pionýrská skupina Paprsek UnhošťHluboká 1142, Unhošť Detail
Pionýrská skupina PaskovNádražní 684, Paskov Detail
pionýrská skupina PavučinaÚvoz 59, Brno Detail
pionýrská skupina PerseusLoudátova 11, Chrastava Detail
pionýrská skupina Pionýr ŘečkoviceHorácké náměstí 12, Brno Detail
Pionýrská skupina Plejády ŠternberkHusova 6, Šternberk Detail
Pionýrská skupina Plši Soběchleby 198, Soběchleby Detail
Pionýrská skupina PočaplyTyršova 136, Králův Dvůr Detail
Pionýrská skupina PodskalákŠeříková 621, Trutnov Detail
Pionýrská skupina POHODANárodní 83, Jaroměř Detail
Pionýrská skupina Polabiny ll. PardubiceČerná u Bohdanče 129, Lázně Bohdaneč Detail
Pionýrská skupina PoličkaPálená 122, Polička Detail
Pionýrská skupina Prácheň HoražďoviceMírové náměstí 12, Horažďovice Detail
Pionýrská skupina PřátelstvíChlebovická 315, Staříč Detail
Pionýrská skupina PřátelstvíHavlíčkova 7, Jaroměř Detail
Pionýrská skupina Přátelství,PardubiceBrožíkova 436, Pardubice Detail
Pionýrská skupina PřeloučChoceňská 1187, Přelouč Detail
Pionýrská skupina PsohlavciZelená 2524/72, Ostrava Detail
Pionýrská skupina Ptáčata DomažliceZahradní 518, Domažlice Detail
Pionýrská skupina Radlice-MedlánkyHudcova 7, Brno Detail
Pionýrská skupina RadostVysočany 38, Nový Bydžov Detail
Pionýrská skupina RadovánkaGagarinova 798, Liberec 7 Detail
Pionýrská skupina Rájec-JestřebíV Úvoze 668, Rájec-Jestřebí Detail
Pionýrská skupina RAK RakovníkTopinkova 804, Rakovník Detail
pionýrská skupina RestartErbenova /427, Mladá Boleslav Detail
Pionýrská skupina Safír KdyněMlýnská 755, Kdyně Detail
Pionýrská skupina SkálaPolská 556, Pardubice Detail
Pionýrská skupina Slávy HorníkaDružby 336, Pardubice Detail
Pionýrská skupina SMĚRBohumínská 437/42, Ostrava-Slezská Ostrava Detail
Pionýrská skupina Sokol Sládečkova 90, Ostrava - Michálkovice Detail
Pionýrská skupina SpartakovciAlžírská 1515, Ostrava - Poruba Detail
Pionýrská skupina SpartakovciKosmákova 23, Brno Detail
Pionýrská skupina Speciálních sil - AČRErbenova 427, Mladá Boleslav Detail
Pionýrská skupina Starý PlzenecUl. Pionýrů 838, Starý Plzenec Detail
Pionýrská skupina STOPAŘIZámecký park 3, Horšovský Týn Detail
Pionýrská skupina SvidníkPacovská 80, Černovice Detail
Pionýrská skupina ŠenovKostelní 128, Šenov Detail
Pionýrská skupina ŠlápotaSkupova 2981/4a, Plzeň Detail
Pionýrská skupina ŠťáhlavyMasarykova 169, Šťáhlavy Detail
Pionýrská skupina ŠtětíŠkolní 559, Štětí Detail
Pionýrská skupina Šumperknám. J. Zajíce 7, Šumperk Detail
Pionýrská skupina ŠvermováčekRašínova 1155, Kladno-Švermov Detail
Pionýrská skupina T.O. MešniceU Hřbitova 28, Jihlava Detail
Pionýrská skupina TáborníciPoličná 551, Valašské Meziříčí Detail
Pionýrská skupina TáborníkČelakovského 41/I, Chlumec nad Cidlinou Detail
pionýrská skupina Tažní ptáciTopolky 30, Brno Detail
Pionýrská skupina Trojlístek StrašiceStrašice 531, Strašice Detail
Pionýrská skupina TuláciKoperníkova 847/II., Klatovy Detail
Pionýrská skupina TužíňáciMáchova 35, Jablonec nad Nisou Detail
Pionýrská skupina Údolí slunce, Hamry nad SázavouHamry nad Sázavou 117, Hamry nad Sázavou Detail
Pionýrská skupina UrsaZa Baštou 382, Kolín Detail
Pionýrská skupina Velká BítešZa Školou 577, Velká Bíteš Detail
Pionýrská skupina Veteráni KladnoTylova 2205, Kladno Detail
Pionýrská skupina Vodní sportyRudoltice 65, Rudoltice Detail
Pionyrská skupina VýřiNáměstí 5. května 37, Stráž pod Ralskem Detail
pionýrská skupina Výsadkáři 8280Erbenova /427, Mladá Boleslav Detail
Pionýrská skupina Vysočina SvitavyDobrovského 8, Svitavy Detail
Pionýrská skupina VýšinaNa Výšině 3221, Havlíčkův Brod Detail
Pionýrská skupina WaldenHankova E9, Plzeň Detail
Pionýrská skupina Za VodouMasarykovo nám. 1, Jaroměř - Josefov Detail
PIONÝRSKÁ SKUPINA ZÁLESÁK JIHLAVASasov 26, Jihlava Detail
Pionýrská skupina ZářeRadomská 472/7, Praha 8 Detail
Pionýrská skupina ZboroviceSokolská ulice, Zborovice Detail
Pionýrská skupina ZlivBezdrevská 605, Zliv Detail
pionýrská skupina ZouvalkaJečná 26, Brno Detail
Pionýrská skupina, Ivanovice na HanéHorní Valy 92, Ivanovice na Hané Detail
Pionýrské centrum "Okresní rada" MělníkNa Sídlišti 765, Kostelec nad Labem Detail
Pionýrské centrum Český Krumlovhorní budova ZŠ-Větřní 128, Větřní Detail
Pionýrské centrum KroměřížRiegrovo nám. 149, Kroměříž Detail
Pionýrské centrum Praha 10Záběhlická 83, Praha 10 Detail
PS Brodek u ProstějovaCísařská 65, Brodek u Prostějova Detail
PS DLouhá LoučkaRýmařovská, 409, Dlouhá Loučka Detail
PS DŘEVOHOSTICENovosady 192, Dřevohostice Detail
PS Radost KošeticeKošetice 165, Košetice Detail
STANICE MLADÝCH TECHNIKŮ 3.pionýrská skupinaKotkova 4a, Brno Detail