Víte, že?

Autorem grafického návrhu logotypu Pionýra je Jiří Pokorný a grafický manuál na tomto znaku založený zpracovalo renomované grafické studio Kafka Design.

Pionýrské oddíly

 
Název Název PS Adresa
1.oddílPionýrská skupina Jindřichův HradecHusova 1151/II, Jindřichův Hradec Detail
Mladší mladšíPionýrská skupina Mladých požárníků OboraObora 199, Obora Detail
2. PTO PoutníciPionýrská skupina SpartakovciTilhonova 372/49, Brno Detail
Mladší Pionýrská skupina Mladých požárníků OboraObora 199, Obora Detail
6. PTO NIBOWAKA5. Pionýrská skupina S.T.O. JIŘÍHO WOLKERASlovinská 1083/39, Brno Detail
10. PTO Severkapionýrská skupina Pionýr ŘečkoviceHorácké náměstí 1742/12, Brno Detail
11. PTO Iktómi11. Pionýrská skupina VlciKroftova, Brno Detail
12. Altair147. pionýrská skupina GalaxieJežkova 11, Praha 3 Detail
17. PTO Vlci11. Pionýrská skupina VlciKroftova, Brno Detail
21. PTO Hády91. pionýrská skupina HádyMasarova 11, Brno Detail
24. PTO Života v příroděpionýrská skupina 14. TSP Zeměpisná společnost "Po cestách vlasti"Lidická 1880/50, Brno Detail
25. PTO Ochrany přírodypionýrská skupina 14. TSP Zeměpisná společnost "Po cestách vlasti"Lidická 1880/50, Brno Detail
26. PTO Kulturní historiepionýrská skupina 14. TSP Zeměpisná společnost "Po cestách vlasti"Lidická 1880/50, Brno Detail
27. PTO Lesní moudrostipionýrská skupina 14. TSP Zeměpisná společnost "Po cestách vlasti"Lidická 50, Brno Detail
32. PTO Severka32. Pionýrská skupina GalaxieZŠ Armenská 21, Brno Detail
34. PTO Tulák30. pionýrská skupina MládíLesnická 815/44, Brno Detail
41. PTO DRÁČATA69. pionýrská skupina Strážci míruJamborova 1, Brno Detail
48. PTO Stezkapionýrská skupina 90. TSPÚdolní 58a, Brno Detail
63. PTO PHOENIX7. pionýrská skupina BORAČSrbská 2546/15a, Brno Detail
64. PTO Lorien30. pionýrská skupina MládíSelská 32/66, Brno Detail
66. PTO Brabrouci Modřice43.Pionýrská skupina "Vinohrady"náměstí Svobody 93, Modřice Detail
111. PTO Vinohrady43.Pionýrská skupina "Vinohrady"Bzenecká 6, Brno Detail
176. PTO Vlčata30. pionýrská skupina MládíLidická 1880/50, Brno Detail
301. PionýrskáPionýrská skupina Mír DomažliceMánesova 697, Domažlice Detail
AirsoftPionýrská skupina "Klub dětí" Dobrovice Budovcova 304, Dobrovice Detail
Antarespionýrská skupina PavučinaÚvoz 59, Brno Detail
Arnyka45. pionýrská skupina Praha 6Terronská 619/25, Praha 6 Detail
AzimutPionýrská skupina "DEVÍTKA"Energetiků 940, Orlová - Lutyně Detail
BABETAPionýrská skupina NepomukHusova 244, Nepomuk Detail
BahňáciPionýrská skupina Safír KdyněMlýnská 755, Kdyně Detail
Bengálské BeruškyPionýrská skupina ButovickáButovická 61, Studénka Detail
BeruškyPS Brodek u ProstějovaCísařská 65, Brodek u Prostějova Detail
BobříciPionýrská skupina Trojlístek StrašiceStrašice 531, Strašice Detail
BRONTOSAUŘIPionýrská skupina des. St. Roubala HabartovKarla Čapka 573, Habartov Detail
BroučciPionýrská skupina BřezováKomenského 123, Březová u Sokolova Detail
Bublinkypionýrská skupina PavučinaÚvoz 59, Brno Detail
Cepníci117. pionýrská skupina KalichLucemburská 42, Praha 3 Detail
č.1 - JasnoPionýrská skupina Jiřího Wolkera Sladkovského 301, Dvůr Králové nad Labem Detail
Černý delfínpionýrská skupina Tažní ptáciChlupova 1, Brno Detail
ČimangoPionýrská skupina DravciDůlce 3092/74, Ústí nad labem Detail
ČtyřlístekPionýrská skupina Boskovicenáměstí 9. května 2420/7a, Boskovice Detail
ČtyřlístekPionýrská skupina ČtyřlístekMánesova 697, Domažlice Detail
DelfíňataPionýrská skupina DobřanyU Trati 1014, Dobřany Detail
DelfíniPionýrská skupina Otava SušiceNuželická 60, Sušice Detail
DelfíniPionýrská skupina DobřanyU trati 1014, Dobřany Detail
Doubraváci17. pionýrská skupina Karviná 845, Doubrava Detail
Doubraváček17. pionýrská skupina Karviná 845, Doubrava Detail
DráčciPionýrská skupina ZářeRadomská 472/7, Praha 8 Detail
DuhaPionýrská skupina Za VodouMasarykovo nám. 1, Jaroměř - Josefov Detail
EAI68. pionýrská skupina LvíčataU školské zahrady 430/9, Praha 8 Detail
FalcoPionýrská skupina DravciDůlce 3092/74, Ústí nad Labem Detail
FBC Falcons Nepomuk "B"Pionýrská skupina NepomukHusova 244, Nepomuk Detail
FénixPionýrská skupina Za VodouMasarykovo nám. 1, Jaroměř - Josefov Detail
FlorbalPionýrská skupina Veteráni KladnoDoberská 323, Kladno - Rozdělov Detail
FlorbalPionýrská skupina NepomukHusova 244, Nepomuk Detail
Florbal mladšíPionýrská skupina "Klub dětí" Dobrovice Budovcova 304, Dobrovice Detail
Florbal staršíPionýrská skupina "Klub dětí" Dobrovice Budovcova 304, Dobrovice Detail
HA-SIČÁCIPionýrská skupina HrádekSpojovací 120, Hrádek Detail
HejkálciPionýrská skupina Safír KdyněMlýnská 755, Kdyně Detail
Hvězdička Pionýrská skupina ČáslavV Břízkách, Čáslav Detail
HvězdičkyPionýrská skupina Bílá Cerkev Strašice644, Strašice Detail
CHAMELEONIPionýrská skupina HrádekSpojovací 120, Hrádek Detail
CherubPionýrská skupina MladostE. Beneše 1414, Hradec Králové Detail
Jednadvacítka5. Pionýrská skupina S.T.O. JIŘÍHO WOLKERAMyslínova 3053/88, Brno Detail
Jiřího Wolkera52. pionýrská skupina SlunovratDusíkova 824/5, Brno Detail
JiskraPionýrská skupina NepomukHusova 244, Nepomuk Detail
JITŘENKApionýrská skupina Jitřenka KalištěKaliště 106, Kaliště Detail
JUNIOŘIpionýrská skupina Jitřenka KalištěKaliště 106, Kaliště Detail
KamarádiPionýrská skupina ŠťáhlavyMasarykova 169, Šťáhlavy Detail
KamarádiPionýrská skupina JevišoviceJevišovice, Jevišovice Detail
Kamarádi I.Pionýrská skupina dr. Mirko Očadlíka Sokolská 70, Holešov Detail
Kamarádi II.Pionýrská skupina dr. Mirko Očadlíka Sokolská 70, Holešov Detail
KáňataPionýrská skupina DravciŠkolní 492, Štětí Detail
KARATEPionýrská skupina HrádekSpojovací 120, Hrádek Detail
KlíčPionýrská skupina OmegaTusarova 1263/7, Praha 7 Detail
Klub PionýrPionýrská skupina des. St. Roubala HabartovVítězná 315, Habartov Detail
KLUBÍČKOPionýrská skupina HrádekSpojovací 120, Hrádek Detail
KnoflíciPionýrská skupina Šumperknáměstí Jana Zajíce 2791/7, Šumperk Detail
KnoflíciPionýrská skupina NepomukHusova 244, Nepomuk Detail
Kočovníci49. pionýrská skupina KočovníciNad Panenskou 522/5, Praha 6 Detail
KompasPionýrská skupina Veteráni KladnoMírové náměstí 262, Stochov Detail
KondořiPionýrská skupina DravciDobkovice 22, Dobkovice Detail
KormoránekPionýrská skupina KormoránNa Hlásce 217, Hrochův Týnec Detail
KoťátkaPionýrská skupina ČtyřlístekMánesova 697, Domažlice Detail
KrysáciPionýrská skupina Hugo SytařeRosice 251, Rosice u Chrasti Detail
KřeníciPionýrská skupina KAMARÁDI, KřenoviceSvárovská 39, Křenovice Detail
Kuličkapionýrská skupina Pionýr ŘečkoviceHorácké náměstí 1742/12, Brno Detail
KulíšciPionýrská skupina ZářeRadomská 472/7, Praha 8 Detail
KVH 8280-airsoftpionýrská skupina Výsadkáři 8280Erbenova /427, Mladá Boleslav Detail
KVH 8280-muzeum Výsadkáři 8280pionýrská skupina Výsadkáři 8280Erbenova /427, Mladá Boleslav Detail
LabyrintPionýrská skupina Boskovicenáměstí 9. května 2420/7a, Boskovice Detail
LedňáčciPionýrská skupina Beroun - ZávodíSlapská 1499, Beroun Detail
Letečtí modelářipionýrská skupina ZouvalkaNáves 291, Bošovice Detail
LezciPionýrská skupina TáborníkKozelkova 123, Chlumec nad Cidlinou Detail
Lisnicka (j)elita121. pionýrská skupina BORJižní IV, Praha 4 Detail
LIŠČATAPionýrská skupina HrádekSpojovací 120, Hrádek Detail
LvíčataPionýrská skupina, Ivanovice na HanéKomenského 216/2, Ivanovice na Hané Detail
LvíčataPionýrská skupina ŠťáhlavyMasarykova 169, Šťáhlavy Detail
LVÍČATAPionýrská skupina HrádekSpojovací 120, Hrádek Detail
LvíčataPionýrská skupina Beskyd Gen. Píky 13A/2975, Moravská Ostrava a Přívoz Detail
LvíčataPionýrská skupina Safír KdyněMlýnská 755, Kdyně Detail
Makaróni45. pionýrská skupina Praha 6Terronská 619/25, Praha 6 Detail
MIMONIPionýrská skupina HrádekSpojovací 120, Hrádek Detail
MimoniPionýrská skupina Mír DomažliceMánesova 697, Domažlice Detail
MimoniPionýrská skupina Veteráni KladnoVítězná 2958, Kladno - Rozdělov Detail
MimoniPionýrská skupina Safír KdyněMlýnská 755, Kdyně Detail
MláďataPionýrská skupina ZboroviceSokolská ulice, Zborovice Detail
Mladí netopýřiPionýrská skupina Boskovicenáměstí 9. května 2420/7a, Boskovice Detail
MODELÁŘIPionýrská skupina HrádekSpojovací 120, Hrádek Detail
Modelářské centrm g.FajtlaPionýrská skupina Modelářské centrum MBErbenova 427, Mladá Boleslav Detail
MotáčciPionýrská skupina DravciDůlce 3092/74, Ústí nad Labem Detail
MRAVENIŠTĚPionýrská skupina HrádekSpojovací 120, Hrádek Detail
MRŇATApionýrská skupina Jitřenka KalištěKaliště 106, Kaliště Detail
NetopýřiPionýrská skupina Safír KdyněMlýnská 755, Kdyně Detail
NezmařiPionýrská skupina KopřivniceSokolovská 393/3, Kopřivnice Detail
Nocturna VenatoresPardubická KOPPalackého 1947, Pardubice Detail
ObjeviteléPionýrská skupina ObjeviteléKateřinská 12, Liberec 17 Detail
oddíl - Air-soft " SOG "Pionýrská skupina Speciálních sil - AČRErbenova 427, Mladá Boleslav Detail
oddíl -"SPORTOVNÍ ODDÍL PC FA MB"Pionýrská skupina "PC Florbalová akademie MB - výcvikové středisko florbalu Středočeského kraje"Klub Oáza dětí, Erbenova 427, Mladá Boleslav Detail
Oddíl pro mladší68. pionýrská skupina LvíčataU školské zahrady 430/9, Praha 8 Detail
Oddíl při klubu PavučinaJihočeská KOPHusova 622/45, České Budějovice Detail
oddíl PS Údolí slunce, Hamry nad SázavouPionýrská skupina Údolí slunce, Hamry nad SázavouHamry nad Sázavou 117, Hamry nad Sázavou Detail
OkO45. pionýrská skupina Praha 6Terronská 619/25, Praha 6 Detail
Ontario1. pionýrská skupina PodskaláciAnny Drabíkové 536, Praha 11 Detail
OpičkyPionýrská skupina ČtyřlístekMánesova 697, Domažlice Detail
Orion93. pionýrská skupina OrionKpt. Stránského 994, Praha 14 Detail
ORIONPionýrská skupina des. St. Roubala HabartovKarla Čapka 573, Habartov Detail
Orlíci117. pionýrská skupina KalichLucemburská 42, Praha 3 Detail
Osada Pionýrská skupina TáborníkU Starého hradu 74, Chlumec nad Cidlinou Detail
OtaváciPionýrská skupina Otava SušiceNuželická 60, Sušice Detail
OtaváciPionýrská skupina Prácheň HoražďoviceMírové náměstí 12, Horažďovice Detail
PaalpixanovéPionýrská skupina ŠenovKostelní 128, Šenov Detail
PartičkaPionýrská skupina Jitřenka KdyněFarní 281, KDYNĚ Detail
PegasPionýrská skupina Mír DomažliceMánesova 697, Domažlice Detail
PERSEUS Chrastavapionýrská skupina PerseusTurpišova 230, Chrastava Detail
PíďalkyPionýrská skupina Za VodouMasarykovo nám. 1, Jaroměř 3 Detail
PidiPionýrská skupina Mladých požárníků OboraObora 199, Obora Detail
PIONÝR JEVÍČKOPionýrská skupina JevíčkoBarvířská 113, Jevíčko Detail
Pionýr KaznějovPionýrská skupina KaznějovK.Steinera 37, Plzeň Detail
Pionýrský oddíl Černá u BohdančePionýrská skupina Polabiny ll. PardubiceČerná u Bohdanče 129, Lázně Bohdaneč Detail
PlejádyPionýrská skupina Plejády ŠternberkHusova 6, Šternberk Detail
PlšataPionýrská skupina Plši Soběchleby, 198, Soběchleby Detail
PohodaPionýrská skupina KormoránNa Hlásce 217, Hrochův Týnec Detail
PoletuškyPionýrská skupina Plejády ŠternberkZámecké náměstí 775, Velká Bystřice Detail
PoštolkyPionýrská skupina DravciDobětická 2333/10, Ústí nad Labem Detail
PoutníciPionýrská skupina LibochoviceDubany 51, Libochovice Detail
PTO MaximPionýrská skupina POHODANárodní 83, Jaroměř Detail
PTO PoutníciPionýrská skupina Za VodouMasarykovo nám. 1, Jaroměř - Josefov Detail
PusíciPionýrská skupina NepomukHusova 244, Nepomuk Detail
PuštíciPionýrská skupina Polabiny ll. PardubiceČerná u Bohdanče 129, Lázně Bohdaneč Detail
PuťásekPionýrská skupina Slávy HorníkaDružby 336, Pardubice Detail
Putumayo68. pionýrská skupina LvíčataU školské zahrady 430/9, Praha 8 Detail
Radovani96. pionýrská skupina Veselí MedvědiMračnická 1054/2, Praha 10 Detail
RafaniPionýrská skupina Mír DomažliceMánesova 697, Domažlice Detail
RAKOVÁČEKPionýrská skupina HrádekSpojovací 120, Hrádek Detail
RingoPionýrská skupina Horní BřízaTřída 1. máje 210, Horní Bříza Detail
RIOPionýrská skupina ZářeRadomská 472/7, Praha 8 Detail
RolničkyPionýrská skupina ChomutovHavlíčkova 3675, Chomutov Detail
RondelPražská organizace PionýraSenovážné náměstí 24, Praha 1 Detail
RozmarýnPionýrská skupina DravciEduarda Basse 9, Most Detail
RYBÁŘIPionýrská skupina HrádekSpojovací 120, Hrádek Detail
S(Ž)AMPIÓNIPionýrská skupina BřezováKomenského 123, Březová u Sokolova Detail
SkaláciPionýrská skupina DobruškaZa Univerzitou 869, Dobruška Detail
SlůňataPionýrská skupina ČtyřlístekMánesova 697, Domažlice Detail
SluníčkaPionýrská skupina ČtyřlístekMánesova 697, Domažlice Detail
SLUNÍČKO10. pionýrská skupinaTejny, Veverská Bítýška Detail
SOBÍCIPionýrská skupina HrádekSpojovací 120, Hrádek Detail
SokoliPionýrská skupina DravciDůlce 3092/74, Ústí nad Labem Detail
SOSNA-FOX63.pionýrská skupina SOSNA Praha 8U Libeňského pivovaru 1077/13, Praha 8 Detail
SouhvězdíPionýrská skupina DravciDůlce 3092/74, Ústí nad Labem Detail
Správný táborníkPionýrská skupina Vysočina SvitavyDobrovského 8, Svitavy Detail
StaršíPionýrská skupina Prácheň HoražďoviceMírové náměstí 12, Horažďovice Detail
StaršíPionýrská skupina Mladých požárníků OboraObora 199, Obora Detail
Stolní tenisPionýrská skupina NepomukHusova 244, Nepomuk Detail
StopaPionýrská skupina ŠťáhlavyMasarykova 169, Šťáhlavy Detail
Stopa2. pionýrská skupina Julia Fučíka KroměřížRiegrovo nám. 149, Kroměříž Detail
StopaPionýrská skupina J.A. KomenskéhoBajkalská 1247/10, Ostrava Detail
StopaPionýrská skupina Marie SedláčkovéT. G. Masaryka 1145, Litomyšl Detail
StopařiPionýrská skupina STOPAŘIZámecký park 3, Horšovský Týn Detail
Stopaři52. pionýrská skupina SlunovratPavlovská 499/6, Brno Detail
SvištiPionýrská skupina DravciDůlce 3092/74, Ústí nad Labem Detail
ŠachovýPionýrská skupina JinceHavlíčkova 19, Jince Detail
Šachový oddílPionýrská skupina Safír KdyněMlýnská 755, Kdyně Detail
Šipky52. pionýrská skupina Slunovratulice Kosmonautů 633/4, Brno Detail
Šišky63.pionýrská skupina SOSNA Praha 8U libeňského pivovaru 13, Praha 8 Detail
ŠkodíciPionýrská skupina Otava SušiceNuželická 60, Sušice Detail
ŠlápotaPionýrská skupina ŠlápotaSkupova 2981/4a, Plzeň Detail
ŠpuntíciPionýrská skupina Safír KdyněMlýnská 755, Kdyně Detail
T. O. Sagitta109. pionýrská skupina VyšehradVratislavova 22, Praha 2 Detail
TáboráčekPionýrská skupina Obránců míru ChropyněKomenského 40, Chropyně Detail
ŤápotyPionýrská skupina "Klub dětí" Dobrovice Budovcova 304, Dobrovice Detail
Těpéra 1Moravskoslezská krajská organizaceBajkalská 1247/10, Ostrava - Poruba Detail
TlupatlapPionýrská skupina ZářeRadomská 472/7, Praha 8 Detail
TopolyPionýrská skupina ODRABajkalská 1247/10, Ostrava - Poruba Detail
TrilobitPionýrská skupina JinceHavlíčkova 19, Jince Detail
Třináctka143. pionýrská skupina Jana NerudyPod Barvířkou 610/12, Praha 5 Detail
TS P.U.S.A.Pionýrská skupina ButovickáButovická 61, Studénka Detail
TučňáciPionýrská skupina ČtyřlístekMánesova 697, Domažlice Detail
Turistický oddíl Čápata Pionýrská skupina ČápataPionýrská 739/2, Bruntál Detail
TužíňáciPionýrská skupina TužíňáciMáchova 35, Jablonec nad Nisou Detail
TYKADLAPionýrská skupina HrádekSpojovací 120, Hrádek Detail
URSA6. pionýrská skupina KolínOkružní 666, Kolín V Detail
UrsaPionýrská skupina UrsaZa Baštou 382, Kolín Detail
VlaštovkyPionýrská skupina Klubovna ČtrnáctkaPodvesná XIV 5490, Zlín Detail
Vodáci1. pionýrská skupina PodskaláciRezlerova 282, Praha 10 Detail
Vodácký oddílPionýrská skupina BetaChotuticka 491/6, Praha 10 Detail
Všeználci I.Pionýrská skupina Horní BřízaTřída 1. máje 210, Horní Bříza Detail
Všeználci II.Pionýrská skupina Horní BřízaTřída 1. máje 210, Horní Bříza Detail
Vydry104. pionýrská skupina FREGATAU Smaltovny 1115/32, Praha 7 Detail
ZálesáciPionýrská skupina Safír KdyněMlýnská 755, Kdyně Detail
Zárybáci2. pionýrská skupina Julia Fučíka KroměřížRiegrovo nám. 149, Kroměříž Detail
Zvídaví lososi85. Pionýrská skupina LetkaJihomoravské náměstí 1089/2, Brno Detail