Víte, že?

Největší akcí pro veřejnost, kterou pořádá Pionýr, je Ledová Praha. První ročník se konal v roce 2000. V posledních letech mívá pravidelně přes 14 000 účastníků.

Výsledková listina ročníku 2015

Obor: výtvarka

Kategorie A – děti narozené 2009 a mladší
1. místo Dominik Rýpar TYMY MŠ Míškovice
2. místo Anna Vaňková
Emma Gottwaldová
PS Jevišovice
PS Jevišovice
3. místo Viktor Dostál
Lucie Rýparová
TYMY Barevný svět TYMY (III. ZŠ)
TYMY MŠ Míškovice
Kategorie B – děti narozené 2007 – 2008
1. místo Nikol Halašková I. ZŠ Holešov
2. místo Erik Machálek TYMY Holešov
3. místo Dalimila Fabíková PS Jevišovice
Kategorie C – děti narozené 2004 – 2006
1. místo Hana Trněná PS Brodek
2. místo Lukáš Houdek
Vychodilová, Šlajsová, Mikešová
I. ZŠ Holešov
PS Brodek
3. místo Klára Novotníčková
Gabriela Trojanová
I. ZŠ Holešov
PS Jevišovice
Kategorie D – děti narozené 2001 – 2003
1. místo Markéta Nováková
Ludmila Dostálíková
Gabriela Malčíková
I. ZŠ Holešov
PS Zborovice
PS Brodek
Kategorie E, F – mládež narozená 1989 – 2000
1. místo Anna Vaňková PS Brodek
2. místo Alena Nováková PS Jevišovice
3. místo Miroslav Klimecký PS Kopřivnice

Obor: Keramika

Kategorie A – děti narozené 2009 a mladší
1. místo Oliver Hrnčiřík, Martin Kevický TYMY Barvička
2. místo kolektiv MŠ MÍŠKOVICE TYMY MŠ Míškovice
3. místo Markéta Fuksová TYMY Barvička
Kategorie B – děti narozené 2007 – 2008
1. místo Dalimila Fabíková PS Jevišovice
2. místo Pavla Kutrová TYMY ZŠ Mysločovice
3. místo Lucie Vízenrová TYMY Barvička
Kategorie C1 – děti narozené 2004 – 2006
1. místo Ivana Zrníková TYMY ZŠ Martinice
2. místo Michael Sigmund TYMY – III. ZŠ Holešov
3. místo Natálie Křepelková PS Kopřivnice
Kategorie C2 – děti narozené 2004 – 2006
1. místo Kateřina Blažková PS Koloušci
2. místo Markéta Čmelová PS Brodek
3. místo Hana Nováková PS Jevišovice
Kategorie D – děti narozené 2001 – 2003
1. místo Žaneta Žežulářová PS Koloušci
2. místo Natálie Vrtalová PS Brodek
Kategorie E, F – mládež narozená 1989 – 2000
1. místo Jana Pliešovská PS Koloušci
2. místo Jaroslav Dračka PS Brodek

Obor: Rukodělky

Kategorie A – děti narozené 2009 a mladší
1. místo Jakub Kotlan PS Nepomuk
2. místo Amálka Šlajerová PS Nepomuk
Kategorie B – děti narozené 2007 – 2008
1. místo Pavlína Vychodilová PS Brodek
2. místo Lenka Dostálová PS Zborovice
3. místo Dalimila Fabíková PS Jevišovice
Kategorie C1 – děti narozené 2004 – 2006
1. místo Alexandra Petričová PS Kopřivnice
2. místo Barbora Tomečková PS Kopřivnice
3. místo Šárka Kyselá Frýdek Místek
Kategorie C2 – děti narozené 2004 – 2006
1. místo Jan Sedlář I. ZŠ Holešov
2. místo Kristýna Dvořáková PS Nepomuk
3. místo Kolektiv ZŠ Rymice ZŠ Rymice
Kategorie D – děti narozené 2001 – 2003
1. místo Magda Krčmářová 2. PS Julia Fučíka Kroměříž
2. místo Beáta Nováková PS Zborovice
3. místo Nikol Konečná PS Zborovice
Kategorie E, F – mládež narozená 1989 – 2000
1. místo Iva Částková PS Jevišovice
2. místo Alena Nováková PS Jevišovice
3. místo Anna Mairingerová PS Kopřivnice