Víte, že?

Vedoucí oddílu své dobrovolné práci v průměru věnuje čas odpovídající polovičnímu pracovnímu úvazku. A za to si zaslouží velký dík.

Republikové finále Dětské Porty – Kroměříž

Folk a country v Hanáckých Athénách

XXVII.ročník republikového finále Dětské Porty, soutěžní přehlídky dětské interpretační a autorské tvorby folk a country skupin i jednotlivců, proběhne letos 1. – 2. června v Kroměříži.

Vše začne velkým „Koncertem pro Kroměříž“, který proběhne v pátek 1. června večer na nádvoří Starého pivovaru (vedle radnice) a na němž se představí skupiny A. M. Úlet, Kofé a Vlna, Hrnek a Jamtour. Jako hlavní host večera vystoupí Pavel Dobeš.

Vlastní soutěž republikového finále bude probíhat po celý den v sobotu 2. června a to současně na dvou pódiích. První bude na nádvoří Starého pivovaru, druhé na přírodním jevišti ve dvoře Základní umělecké školy (v Janského ulici).

Dětská Porta pak vyvrcholí v sobotu večer na prvním z pódií. Mimo vyhlášení vítězů a předání cen zde zahrají hosté – Madalen, Stráníci a Marodi.

Přijeďte si první červnový víkend do Kroměříže poslechnout nadějné mladé muzikanty i známé hudební hosty a podívat se, kdo si letos odnese vítězné ceny – kytarky a případně i Zlatou Dětskou Portu 2018.

* Všechny koncerty či vystoupení republikového finále Dětské Porty jsou zdarma.

* V případě nepříznivého počasí máme připravenu mokrou variantu.

* Jste-li soutěžící, kteří úspěšně prošli podzimními oblastními koly, rychle se elektronicky přihlaste na www.prihlasovna.pionyr.cz, kde také najdete bližší informace ke způsobu přihlášení.

Chcete-li se podívat, jak to probíhalo v minulém ročníku, kdo vyhrál v jednotlivých kategoriích a kdo získal Zlatou Dětskou Portu, podívejte se zde.

Na těchto stránkách budeme postupně doplňovat aktuální informace.