Převážné většiny soutěží, které Pionýr pořádá, se můžete zúčastnit, i když nepatříte mezi jeho členy.

Republikové finále Dětské Porty 2023/2024

Folk a country v Hanáckých Athénách

XXXIII. ročník republikového finále Dětské Porty, soutěžní přehlídky dětské interpretační a autorské tvorby folk a country skupin i jednotlivců, proběhne 31. května – 2. června 2024 na nádvoří Starého pivovaru (vedle radnice) v Kroměříži.

Pár informací z republikového finále XXXII. ročníku

Podívejte se na výsledkovou listinu republikového finále Dětské Porty 2022/2023. Zjistíte, jak to všechno dopadlo a kdo získal po šesti letech Zlatou Dětskou Portu.

Přečtěte si:

Struny číslo 1 – vydány před republikovým finále

Struny číslo 2 – vydány na republikovém finále odpoledne

Struny číslo 3 – vydány po republikovém finále, pouze v elektronické formě.

Celou sobotu se streamovalo, podívejte se na youtube kanále Pionýra na záznam ze soutěžní části republikového finále, abyste zjistili, jak se finalistům v Kroměříži dařilo a jaká tam byla pohodová atmosféra. Záznam z vyhlášení výsledků je nahrán samostatně.

Děkujeme všem, kteří se republikového finále zúčastnili a společně si užili sobotu ve znamení folku a country.

Zveme vás

Přijďte si v květnu 2024 do Kroměříže poslechnout nadějné mladé muzikanty i známé hudební hosty a podívat se, kdo si odnese vítězné ceny – kytarky a případně i Zlatou Dětskou Portu.
* Všechny koncerty či vystoupení republikového finále Dětské Porty jsou zdarma.
* V případě nepříznivého počasí máme připravenu mokrou variantu.
* Už se moc těšíme na ty, kteří postoupí z oblastních kol do republikového finále.

Na co se mohou těšit vítězové

Na vítěze každé kategorie čeká vitrážová kytarka a další ceny.

Minulé ročníky

Chcete-li se podívat, jak to probíhalo v minulých ročnících, kdo vyhrál v jednotlivých kategoriích a kdo získal Zlatou Dětskou Portu, podívejte se zde. Na stránkách k jednotlivým ročníkům najdete i odkazy na youtube kanál, kde jsou zveřejněny záznamy z republikových finále za poslední roky.