Partneři Republikového finále Dětské Porty 2017/2018

Hlavní partner


Hlavní mediální partner

Partneři

Mediální partneři

Víte, že?

Podle respondentů v projektu Umačkáni dětmi musí být dobrovolník pracující s dětmi především hodný, trpělivý a přátelský.

Dětská Porta

DĚTSKÁ PORTA je největší celostátní postupovou soutěží dětí a mládeže v oblasti folk a country v České republice.  

Organizace Pionýr ji pořádá již 26 let, jako jednu z oblastí Pionýrského Sedmikvítku, projektu, který pomáhá dětem a mládeži trávit volný čas zajímavou volnočasovou aktivitou.

DĚTSKÁ PORTA je soutěžní přehlídka interpretační a autorské tvorby jednotlivců i skupin, orientovaných na folk, country a příbuzné žánry. Je rozdělena do 8 věkových kategorií a probíhá ve dvou stupních. Prvním je cca 12 oblastních kol, konaných v průběhu podzimu na celém území ČR a druhým republikové finále, do něhož mohou postoupit jak vítězové kategorií, tak talenty na základě dosažených výsledků.

 

detska_porta_vodnici1Při vstupu do dalšího čtvrtstoletí se Pionýr rozhodl zvýšit úroveň této soutěže, oslovit ještě větší počet rodičů i dětí a dodat jim novou motivaci. Proto přesunul vyvrcholení soutěže z vnitřního divadelního prostoru v Praze na dvě venkovní pódia. Tímto způsobem proběhl již loňský 26. ročník, konaný v amfiteátru Landek Park v Ostravě. Letošní  27. ročník je připravován podobně a to na 2. června 2018 do Kroměříže.