Víte, že?

V Pionýru jsou často celé rodiny - od dětí až po prarodiče.

Výsledková listina ročníku 2013

Obor: Výtvarka

Kategorie A – děti mateřských škol

1. místo Michaela Hanáková Barvička SVČ TYMY Holešov
2. místo Blanka Přikrylová
Eliška Mimrová
MŠ Rymice
PS Brodek u Prostějova
3. místo Jonáš Kyněra
Anna a Tereza Vaňkovi
Eliška Trhlíková
Barvička TYMY
PS Jevišovice
MŠ Sluníčko Všetuly

Kategorie B – děti 6 – 8 let

1. místo Kryštof Šálený PS M. O. Holešov
2. místo Filip Hájek
Šimon Neuschl
Barvička TYMY
PS Jevišovice
3. místo Anna Smolková ZŠ Prusinovce

Kategorie C – děti 9 – 11 let

1. místo Filip Šálený PS M. O. Holešov
2. místo Marie Matyášová
Veronika Runtová
ZŠ Rymice
ZŠ Rymice
3. místo Eva Ševčíková
Hana Nováková
Simona Zelená
I. ZŠ Holešov
PS Jevišovice
I. ZŠ Holešov

Kategorie D – děti 12 – 15 let

1. místo Barbora Kratková SPŠ MV Holešov
2. místo Simona Komadelová
Marek Švarc
Alena Nováková
SPŠ MV Holešov
PS Brodek
PS Jevišovice
3. místo Nela Michutová
Gabriela Sklenářová
Karolína Valachová
Klára Navrátilová
ZŠ Valašské Meziříčí
ZŠ Valašské Meziříčí
PS M. O. Holešov
I. ZŠ Holešov

Obor: Keramika

Kategorie A – děti mateřských škol

1. místo Jonáš Kyněra Barvička SVČ TYMY Holešov
2. místo Antonín Andrýsek,
Tomáš Koutný,
Tadeáš Jandora
TYMY – MŠ Míškovice
3. místo Lukáš Brázdil TYMY -MŠ Přílepy

Kategorie B – děti 6 – 8 let

1. místo Marie Matyášová
Karolína Klíčová
TYMY – ZŠ Rymice
PS Brodek
2. místo Michael Sigmund
Jakub Odližilík
TYMY
TYMY – ZŠ Rymice
3. místo Ema Zábojníková TYMY – ZŠ Mysločovice

Kategorie C – děti 9 – 11 let

1. místo Jana Nováková PS Brodek
2. místo Dominik Vychodil
Eliška Vojáčková
PS Brodek
TYMY – ZŠ Mysločovice
3. místo Veronika Nováková TYMY

Kategorie D – děti 12 – 15 let

1. místo Martin Pumprla TYMY
2. místo Klára Horková TYMY
3. místo Nikol Petraturová TYMY
Cena sympatie poroty i diváků: Marek Sedlář – TYMY

Obor: Rukodělky

Kategorie A – děti mateřských škol

1. místo Elinka Vavřičková PS Napomuk
2. místo Anděla Šlajerová PS Nepomuk

Kategorie B – děti 6 – 8 let

1. místo Kristýna Dvořáková PS Nepomuk
2. místo Tereza Thomke PS Kopřivnice
3. místo Michael Sigmund
Toméš Kaňak
TYMY
PS Kopřivnice

Kategorie C – děti 9 – 11 let

1. místo Veronika Bolfová,
Markéta Slatinská
PS Zborovice
2. místo Hana Nováková PS Jevišovice
3. místo Adéla Šlajerová PS Nepomuk

Kategorie D – děti 12 – 15 let

1. místo Andrea Provazníková PS Jevišovice
2. místo Amálie Solařová PS Zborovice
3. místo Alena Nováková PS Jevišovice

Společné práce, nesoutěžní kategorie

Cena poroty

Rukodělné Želva 1. a 2. třída ZŠ Ludslavice
Keramika Vánoční sbor kolektiv keramika TYMY při ZŠ Martinice
Výtvarné Brundibár
Koláž
5. B III. ZŠ Holešov
ZŠ Prusinovice
Fotokoláž ze života oddílu PS Nepomuk