Spolupráce probíhá i na místní úrovni - mnohé pionýrské skupiny a oddíly pořádají společné akce s oddíly jiných organizací, domy dětí a mládeže a podobně.

Tanec 2021 – výsledky

Finále Pionýrského Sedmikvítku v Tancích již podesáté pořádala PS dr. Mirko Očadlíka ve spolupráci s SVČ TYMY Holešov. Vzhledem k špatné epidemiologické situaci nebylo možné uspořádat soutěž prezenčně v prostorách SVČ TYMY Holešov, ale tak jako loni pouze virtuálně.

Taneční kluby, pionýrské skupiny, SVČ a DDM nám zaslaly své video nahrávky, které jsme zpracovali. Do soutěže se zapojilo na 250 tanečníků a tanečnic z různých míst ČR a také z našeho partnerského města na Slovensku, z Povážské Bystrice. Tím pádem měla soutěž i v letošním roce mezinárodní účast.

Soutěžící v kategoriích Děti 1, Děti 2, Junioři a kategorie Hlavní soutěžili v tanečních stylech disco dance, street dance, show dance, hip hop, klasický tanec, jumping trampolíny a společenský tanec.

Všechna vystoupení hodnotila odborná porota, ve které zasedli – Martin Mestek, Olga Pešková, Vladimíra Šulavová, Martina Gabajová a Eduard Kotikov.

Finále moderovala Hana Srncová, na YouTube kanálu Pionýra se vysílalo 29. prosince 2021. Pro všechny tanečníky to byl pěkný povánoční dárek a také příjemné zakončení letošního roku a naděje a motivace do roku 2022.

On-line forma soutěže měla u dětí, vedoucích a rodičů velký ohlas a měli jsme radost, že se vysílání podařilo, i když to nebylo vůbec jednoduché a pro organizátory to byla opět velká výzva.

Děkujeme za podporu starostovi Holešova Rudolfu Seifertovi, dále Zlínskému kraji – odboru školství, mládeže a tělovýchovy, Olomoucko-zlínské krajské organizaci Pionýra a Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy. Za technickou stránku si zaslouží velké poděkování Roman Mlčák a Matěj Zíka. Všem soutěžícím, jednotlivcům i kolektivům děkujeme za účast, vítězům gratulujeme a těšíme se, že se v příštím ročníku v Holešově sejdeme už opravdu naživo a soutěž proběhne tak, jak jsme zvyklí – za velké podpory fanoušků a ve skvělé atmosféře.

Přehled kategorií + výsledky

Výsledková listina RF Tance 2020/21
DĚTI I
kategorie pořadí název uskupení/jméno vystoupení