Víte, že?

Výstupy projektu Klíčení jsou volně k využití nejen pro další sdružení dětí a mládeže, ale například i pro školská zařízení.

Tanec 2021 – výsledky

Přehled kategorií + výsledky

Výsledková listina RF Tance 2020/21
DĚTI I
kategorie pořadí název uskupení/jméno vystoupení
Děti I – SHOW 1. TS POSITIVE, DDM TŘEBÍČ V PEŘINĚ
2. TS POSITIVE, DDM TŘEBÍČ CHIP CHIP CHIPMÁNKOVÉ
3. RODINNÉ CENTRUM SEDMIKRÁSKA, CHROPYNĚ VEČERNÍČEK tanečky
Děti I – SOLO SHOW 1. TK KATLEN OSTRAVA – MINH HA TRANOVÁ POPELKA – SOLO SHOW
DĚTI II
Děti II – SHOW SOLO 1. SZUŠ STELLA POV. BYSTRICA – LAURA KORBÁŠOVÁ MY PINK RIBBON – SHOW SOLO
2. TK KATLEN OSTRAVA – KRISTÝNA ZUBLOVÁ REBELKA – SOLO SHOW
DĚTI II – DISCO SOLO, DUO 1. SZUŠ STELLA POV. BYSTRICA – KRISTÍNKA A EMKA DISCO DUO
2. TS P.U.S.A. BUTOVICKÁ STUDÉNKA – BARBORA CHÝLKOVÁ DISCO SOLO
DĚTI II – KLASICKÉ TANCE 1. TS POSITIVE, DDM TŘEBÍČ KAM DOPLOUT MÁM – KLASICKÉ TANCE
DĚTI II – STREET DANCE 1. KOČKY Z GRADACE KROMĚŘÍŽ GIRLS – STREET DANCE
2. DANCE POWER KROMĚŘÍŽ ARIANA – STREET DANCE
3. DANCE POWER KROMĚŘÍŽ
SVČ HOLEŠOV, PRUSINOVICE
FOLLOW – STREET DANCE
UPTOWN FUNK – STREET DANCE
DĚTI II – HIP HOP 1. TS TAD CREW, SVČ IVANČICE LAST TIME TOGETHER – HIP HOP
2. SVČ HOLEŠOV MI SHADY – HIP HOP
3. SVČ HOLEŠOV MARIONETTES – HIP HOP
DĚTI II – SHOW DANCE 1. TK KATLEN OSTRAVA MALÍŘKY – SHOW DANCE
JUNIOŘI
JUNIOŘI – JAZZ – MODERNA SOLO 1. SZUŠ STELLA POV. BYSTRICA – JANKA JEŽÍKOVÁ IPUT IT SPELL ON YOU – JAZZ SOLO
2. SZUŠ STELLA POV. BYSTRICA – DIANA BUBENÍKOVÁ SHINE WITH JAZZ – JAZZ SOLO
3. TK KATLEN OSTRAVA SPEECHLESS – SOLO MODERNA
JUNIOŘI – KLASICKÉ TANCE 1. TS POSITIVE, DDM TŘEBÍČ TANČI SE MNOU JEŠTĚ JEDNOU – SOLO SHOW
JUNIOŘI – SOLO SHOW 1. TS P.U.S.A. BUTOVICKÁ STUDÉNKA – MARKÉTA MICHÁLKOVÁ SOLO SHOW
2. TK KATLEN OSTRAVA – KLÁRA BURIANOVÁ MARY POPPINS – SOLO SHOW
3. TK KATLEN OSTRAVA – KAROLÍNA ŠIMEČKOVÁ ADDAMSOVA RODINA – SOLO SHOW
JUNIOŘI – DISCO 1. TS P.U.S.A. BUTOVICKÁ STUDÉNKA TROLOVÉ – DISCO
JUNIOŘI – STREET DANCE 1. FREAKS CREW PS KOLÍN Z 5 MINUT 12 – STREET DANCE
2. DANCE POWER KROMĚŘÍŽ DIRTY PICTURES – STREET DANCE
3. DDM ASTRA ZLÍN, TS BILBERRIES MASHUP – STREET DANCE
JUNIOŘI – HIP HOP 1. TS TAD CREW, SVČ IVANČICE ROLL IN – HIP HOP
2. SZUŠ STELLA POV. BYSTRICA THIS WE ARE – HIP HOP
JUNIOŘI – TRAMPOLÍNKY 1. SVČ HOLEŠOV TRAMPOLÍNKY BUCHET JE SPOUSTA – TRAMPOLÍNKY
JUNIOŘI – SHOW DANCE 1. TK KATLEN OSTRAVA KOČKY – SHOW
2. TK KATLEN OSTRAVA SHOW ME HOW YOU BURLESQUE
HLAVNÍ
HLAVNÍ – DISCO DANCE 1. TS P.U.S.A. BUTOVICKÁ STUDÉNKA – ROZÁLIE BUŠOVÁ DISCO SOLO
HLAVNÍ – STREET DANCE 1. FREAKS CREW PS KOLÍN NEW CHAPTER – STREET DANCE
2. DDM ASTRA ZLÍN, TS BILBERRIES MASHUP – STREET DANCE
HLAVNÍ – KLASICKÉ TANCE 1. TS POSITIVE, DDM TŘEBÍČ HOPE! – KLASICKÉ TANCE
HLAVNÍ – ZUMBA 1. DDM ASTRA ZLÍN, TS BILBERRIES ZUMBUJEME! – ZUMBA
HLAVNÍ – DISCO 1. SZUŠ STELLA POV. BYSTRICA MASTERPIECE – DISCO