Pokud ve vašem okolí není pionýrský oddíl, můžete ho založit i sami. Ozvěte se nám a my vám rádi poradíme - volejte 777 248 720 nebo pište na adresu pionyr@pionyr.cz.

Detail akce

Název:  Pionýrská apatyka 2020
Pořadatel:  Pionýr, z. s.
Datum:  4. 9. 18:00 - 6. 9. 2020 14:00
Lokalita:  Slavíkov, u Ždírce nad Doubravou
Kraj:  Kraj Vysočina
Popis:

Pionýrská apatyka je tak trochu jiná konference o činnosti Pionýra.

Na co se určitě můžeš v Pionýrské apatyce těšit?

• Debaty k jednotlivým tématům, s podklady z elektronické diskuse a výstupy z dotazníkového šetření.
  • Kulaté stoly např. na témata kořeny Pionýra, studijní materiály ke vzdělávání, práce s dospělými ve spolku.
  • Praktické dílny – ochutnávky aktivit k jednotlivým oblastem činnosti se členy republikových štábů a sekcí, např. sportovní aktivity, branná výchova.
  • Tříminutovky - máš dobrý nápad, námět nebo tip? Nenech si to pro sebe a poděl se o něj. V nedělním dopoledním bloku ve vymezeném čase tří minut máš příležitost představit ostatním nápady, které u vás fungují, podělit se o zajímavé náměty nebo ostatním vysvětlit, jak to u vás chodí. Využít k prezentaci můžeš i dataprojektor. Pokud do toho jdeš, napiš nám o tom při přihlašování. Potřebuješ na prezentaci víc času? Napiš na anna.novakova@pionyr.cz. Čas můžeme v případě potřeby až zdvojnásobit.

Zveme i tebe, zveme každého, kdo má k tématům co říct. Zapoj se co nejdříve  do diskuzí, zjistíš, které téma je ti nejbližší a budeš mít později při tvorbě osobního programu jednodušší rozhodování.

Doprava:  vlastní
Strava:  zajištěna