Nové výchovné programy Mláďátka a Zvířátka, Putování se psem, Tajemství staré truhly a Osmá planeta jsou určeny i pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami.

Získávání a udržitelnost členů

Lidé Činnost/obsah Komunikace Pionýr
Získávání a udržitelnost členů – Jak nevymřít?

Pro to, aby Pionýr posiloval svoji pozici na poli obdobně zaměřených spolků, je nutný i nárůst členské základny. Je tedy třeba uskutečnit následující:

• Hledat vhodné způsoby pro získávání nových členů v návaznosti na jejich věkovou kategorii (od úrovně oddílu až po Pionýr).
  • Sestavit základní metodiku pro náborové akce.

Sběr podnětů

• objektivně existující a opakovaně probírané téma, aktuálně VV ČRP a porada předsedů KOP, duben 2014

• problematikou se dříve zabývala Sekce pro rozvoj členské základny ČRP (viz podklady – brožura)

PODKLADY A SOUVISEJÍCÍ DOKUMENTY