Víte, že?

Ideály Pionýra, jež jsou základní osnovou naší výchovné práce, vycházejí z tradičních evropských hodnot a pravidel chování. Jejich cílem je vychovat slušné a aktivní občany, lidi vnímavé a ohleduplné k bezprostřednímu i širšímu okolí.

Tipy na výlety

Každému, kdo čas od času vyráží s oddílem na výlety, se můžou hodit nápady na nová místa. V Mozaice za roky zpátky takových námětů byla celá řada. Vycházejí jednak v rubrice nazvané prostě „Výlety“, ve které najdete vždy čtyři místa s krátkým popisem. Jde o historické památky, přírodní i technické zajímavosti a další.

Druhou rubrikou, která nabízí inspiraci výletníkům, je „Geopozvánka“. Ta je sice určena především těm, kteří své výpravy spojují s Geocachingem (tedy hledáním schránek s „pokladem“ podle GPS navigace), dočtete se v ní ale o zajímavých místech, která stojí za navštívení i bez hledání „kešek“.

A pokud chcete využít partnerských slev, které pro vás Pionýr vyjednal, můžete navštívit Libereckou IQlandii nebo Tepfaktor v Praze nebo v Chotilsku. Informace pro využití slev najdete na E-mošce.

Tak šťastnou cestu! 🙂