Pionýrská přihlašovna

Setkání v Přibyslavi

8. 9. 18:00 - 10. 9. 2023 12:00

Hasičský hotel Přibyslav

Společné jednání (nejen) orgánů Pionýra na republikové a krajské úrovni. Zváni jsou předsedové KOP, ekonomové KOP, kontrolní komise KOP, garanti PVC, členové ČRP, další členové VV KRP (pokud je nabízený program zaujme), členové jednotlivých sekcí (akce a soutěže, sedmikvítek, motivace a oceňování, IT a digitalizace, komunikace a propagace, štáb RSAO), redakce Mozaiky a další zájemci.

Program:

• pátek večer: společné jednání předsedů KOP + garantů PVC, kontrolní komise + ekonomové KOP, separátní jednání sekcí
  • sobota dopoledne: jednání předsedů KOP + LES (definice pravidelné činnosti), ekonomů KOP + kontrolní komise (školení Trello), garantů PVC (novela směrnice o vzdělávání), rozhodčí komise Pionýra a otevřené jednání sekcí (účast všech účastníků dle jejich preferencí)
  • sobota odpoledne: jednání předsedů KOP + ekonomů KOP + kontrolní komise (účetní závěrky), předsedové KOP + IT (schvalovací listy 2024), rozhodčí komise Pionýra, garantů PVC (školení Moodle), separátní jednání sekcí
  • sobota večer: společné jednání všech - výstupy, Krtkova táborová soutěž, večerní raut (kýta, řízečky,...), volná zábava
  • neděle dopoledne: jednání VV ČRP, jednání sekcí - bude-li třeba (ostatní jedou domů)

V rámci víkendu bude představen Moodle (softwarový balíček pro tvorbu výukových systémů a elektronických kurzů na internetu) a další možnosti využití Trella (webová aplikace pro správu projektů).

Harmonogram:

Pátek 8. 9.

• od 18:00 hodin - příjezd a ubytování (nezapomeňte přezůvky)
  • 18:00 - 19:30 hodin - večeře
  • 20:00 hodin - zahájení společného jednání

Sobota 9. 9.

• 07:30 - 08:30 hodin - snídaně
  • 09:00 - 16:30 hodin - jednání, porady, školení (s přestávkami, oběd 12:00 - 13:30 hodin)
  • 17:00 - 18:00 hodin - závěrečné společné jednání (výstupy)
  • 18:15 - 19:30 hodin - večeře
  • 19:30 - 20:30 - Krtkova táborová soutěž (pro zájemce)
  • 20:30 - 24:00 hodin -  neformálním posezením s občerstvením (podle výdrže a chuti zúčastněných); účastníci si hradí alkoholické nápoje, ostatní nápoje jsou v režii Pionýra (v hotelu lze platit platební kartou)

Neděle 10. 9.

• 07:30 - 08:30 hodin - snídaně
  • od 08:30 hodin - odjezd účastníků s obědovým balíčkem na cestu
  • 09:00 - 12:00 hodin - jednání VV ČRP, případně dalších orgánů, sekcí atd.

Pořadatel akce: Pionýr, z. s.

Doprava: vlastní

Ubytování: Hasičský hotel Přibyslav, Husova 385, Přibyslav (www.hotelpribyslav.cz)

Strava: Páteční večeře až nedělní obědový balíček na cestu (v případě zájmu nedělní oběd na místě). Pokud má někdo z účastníků nějaké omezení v jídle nebo jiné požadavky na stravování (vegetarian, vegan atd.) napište co nejdřív Ireně (irena@pionyr.cz).

Požadované vybavení: Přezůvky, notebook (důležité primárně pro účastníky představení Trella a Moodle), dobrou náladu :-)

Technické informace: Všichni přihlášení účastníci dostali ve středu 30.8.2023 mail s podrobnými informacemi. Účastníci si hradí alkoholické nápoje (v hotelu berou platební karty), ostatní nápoje jsou v režii Pionýra.

• Kapacita: 100 účastníků, přihlášených účastníků 73
    • Uzávěrka přihlášek: 28. 8. 2023

Diskuse

Robert Del Favero, 18. 6. 2023, 12:27

Ahoj,

v sekci IT a digitalizace bych ukázal možnosti využití JmKOP Money S3 Síťové instalace na serveru Maňásek, který v JmKOP několik skupin využívá. Dále také možnosti, jak se můžou další KOP a Skupiny přidat, pokud by to pomohlo vyřešit některé z jejich problémů.

Rob