Pionýrská přihlašovna

Účetní závěrka - Co to je za čísla?

26. 11. 18:00 - 28. 11. 2021 13:00

Školicí zařízení Immanuel, Slavíkov

Akce je pro nízký počet zájemců zrušena.

Jsi vedoucím pionýrské skupiny, předsedou kraje, členem orgánu, který ta podivná čísla schvaluje, nebo třeba i hospodářem na skupině, kde se účetnictví zajišťuje externě? Nebo tě to vlastně jenom zajímá? Máš schvalovat účetní závěrku a považuješ jí za změť podivných čísel, které ti vlastně nic neříkají? Potřebuješ se dohodnout se svým hospodářem nebo účetním, jaké podklady by se ti hodily z účetnictví a jaké výstupy budeš potřebovat. Tak právě pro vás je určený víkendový seminář, kterému bychom mohli vzletně říkat třeba „účetní výstupy pro manažery“. Budeme se snažit o srozumitelnou formu pro neúčetní a neekonomy, budeme mít čas na řešení konkrétních dotazů. Zjistíte, jak to vlastně funguje, jak si zkontrolujete, že výstupy jsou v pořádku a budete vědět, na co se máte i můžete svých účetních ptát.

Pořadatel akce: Pionýr, z. s.

Doprava: Vlastní

Ubytování: Zajištěno

Strava: Zajištěna

Požadované vybavení: Blok a tužka, přezůvky, chuť něco se dozvědět a dobrá nálada.

• Kapacita: 25 účastníků, přihlášených účastníků 8
  • Uzávěrka přihlášek: 11. 11. 2021