Kopřivnické táboření

Prázdniny ještě neskončily, ale už jsou tu zprávy ze dvou táborů Pionýrské skupiny Kopřivnice. Jeden z nich zavedl děti do světa kouzel, zatímco ten druhý se naopak zaměřil na vědu a techniku.

Obrazek

Harry Potter

První turnus letního tábora PS Kopřivnice-Olbramkostel skončil, vzpomínky na prožité dny s Harry Potterem, profesorským sborem v Bradavicích a dalšími kamarády však zůstanou v našich srdcích už napořád. Všem, kdo se podíleli na programu i zabezpečení chodu tábora patří velký dík. Dokonce i kontrola z hygieny byla spokojená. Bylo to krásných 15 dní, rozzářené a spokojené dětské oči nás nabíjejí energií pro další práci s dětmi.

 

Elektrotábor JUNIOR 2019

Elektrotábor JUNIOR je letní dětský tábor pro děti od 10 do 13 let se zájmem o elektrotechniku a amatérské rádio, speciálně určen začátečníkům. Tábora se zúčastnilo 18 dětí.

Elektrotábor je dobrovolnický, neziskový projekt nadšených lidí, kteří se ve svém volném čase rozhodli nadchnout děti pro (elektro)techniku a ukázat jim svět amatérského rádia, materiální zabezpečení (hlavně součástky a plošné spoje) je zajištěno dary soukromých firem a osob.

 

13. 8. 2019, Jakub Kořínek

 

Fotografie