Pokud ve vašem okolí není pionýrský oddíl, můžete ho založit i sami. Ozvěte se nám a my vám rádi poradíme - volejte 777 248 720 nebo pište na adresu pionyr@pionyr.cz.

Dodgeball pro oddíly

Udělejme z dodgeballu pionýrský sport

Chcete si dodgeball zahrát i u vás? Pionýr pro vás ve spolupráci s Českou asociací dodgebalu spouští speciální projekt na podporu dodgeballu. Chcete být u toho? Není nic jednoduššího, než se v oddíle a na skupině dohodnout a objednat si na Ústředí Pionýra jednu z dodgeballových sad. Na první trénink za vámi navíc dorazí někdo, kdo dodgeballu rozumí, a provede vás jeho základy.

Připravili jsme pro vás dvě startovací sady, které můžete získat výhodněji, pokud:

• na vaší pionýrské skupině proběhnou alespoň tři dodgeballové tréninky,
  • pošlete z tréninku fotky nebo videa na dále uvedené kontakty,
  • na podzim roku 2020 se zúčastníte alespoň s jedním týmem velkého pionýrského turnaje, ze kterého vzejdou první pionýrští dodgeballoví šampioni.

SADA ZÁKLAD – 1000,- KČ

PĚT MÍČŮ, DVĚ PÍŠŤALKY, SOUHRN PRAVIDEL

SADA NADŠENCI – 1500,- KČ

ŠEST MÍČŮ, DVOJE STOPKY, DVĚ PÍŠŤALKY, SOUHRN PRAVIDEL

Pro doplňující informace o dodgeballu kontaktujte Ondřeje Šmídu z České asociace dodgeballu na e-mail ondrejsmida@seznam.cz.

Máte-li zájem o získání dodgeballové startovací sady, napište na pionyr@pionyr.cz.

V Mozaice vyjde celá série článků s dodgeballovou tématikou, takže se můžete těšit na další podrobnosti.