Vedoucí oddílu své dobrovolné práci v průměru věnuje čas odpovídající polovičnímu pracovnímu úvazku. A za to si zaslouží velký dík.

Hlavní vedoucí dětského tábora

Ahoj,

mailem ti přišel odkaz na tyto stránky, kde je pěkně na hromadě všechno, co by se ti jako „hlavasovi“ nebo „hlavasce“ mohlo hodit. Zároveň v mailu byly i informace o průběhu kurzu, způsobu komunikace s lektory, o možnostech konzultací a o způsobu ukončení tohoto kurzu.

Pro členy Pionýra je kurz určen pouze v případě, že jsou nositelé KOV starší 21 let.

Teď jsi na startovní čáře a před tebou je souhrn základních materiálů, které je nutné prostudovat a odkazy na další materiály, náměty nebo články, které stojí za to, si přečíst.

A pamatuj si – dobrý hlavní vedoucí se stále učí. Tak s chutí do toho.

Velkým pomocníkem ti bude:

• Směrnice o hlavní činnosti – tu určitě nevynechej. Součástí jsou i důležité přílohy, které se táborů přímo týkají. – pouze pro členy

Studijní materiál je rozdělen na následující oblasti:

Další materiály pro budoucí „hlavase“, které stojí za prostudování:

Děkujeme všem lektorům za spolupráci a PVC Klubko za vypracování testu.