NAVIGACE: Pro rodiče / Dobrý tábor

Výstupy projektu Klíčení jsou volně k využití nejen pro další sdružení dětí a mládeže, ale například i pro školská zařízení.

Dobrý tábor

Hledáte tábor?
Nevíte, jak ho vybrat?
Existuje dnes opravdu dobrý tábor?

Vítáme vás na internetových stránkách, které vám pomohou odpovědět na tyto a mnoho dalších otázek týkajících se letních dětských táborů. Pionýr (zapsaný spolek) pro vás připravil informační servis, přinášející nejen aktuální nabídku táborů, jež pořádá, ale také dostatek všeobecných informací, jež vám pomohou při výběru a orientaci v široké nabídce táborových aktivit v České republice.

Díky „OSMERU OPRAVDU DOBRÉHO TÁBORA“ si můžete udělat představu o tom, jak by takový tábor měl vypadat a jaké by měl mít náležitosti.

Pokud zde nenajdete odpovědi na své otázky, neváhejte se zeptat e-mailem (v nabídce Poradna) nebo zavolat na horkou linku. Pokusíme se vám kvalifikovaně odpovědět nebo zprostředkovat odpověď od odborníků.

Opravdu dobrý vedoucí táborová nej

1. tábor? černý tábor jistota je jistota dobré rady

Doporučujeme: www.tabory-vysocina.cz