Činnost pionýrských oddílů a klubů je rozmanitá také díky tomu, že se na její tvorbě podílejí i děti.

Propagační materiály Pionýra

Také někdy hledáte pionýrské drobnosti, které byste rozdávali dětem a rodičům na otevřených akcích, nebo hodnotnější dárky pro členy oddílů, pionýrských skupin nebo partnery, kterým chcete poděkovat K tomu se výborně hodí propagační předměty.

E-moška nabízí velké množství drobných propagačních předmětů, jako jsou magnetky, přívěsky, propisky nebo pera pro malé školáky. Pokud si chcete vybrat z hodnotnějších předmětů, můžete volit třeba ručníky, plecháčky, trička.

Chcete-li si vyrobit propagační předměty vlastní, určitě by na nich nemělo chybět logo Pionýra nebo název Pionýr. Jak správně používat logo najdete v grafickém manuálu, loga Pionýra v různých podobách nebo maskota si můžete stáhnout zde.

Chcete se poradit, zda vámi navržený propagační předmět je po grafické stránce v pořádku? Zkuste facebookovou skupinu, kde vám poradí, nebo zkontaktujte grafika Pionýra.

Máte tip na dobrý propagační předmět? Napište nám o něm na e-mail: pionyr@pionyr.cz nebo zavolejte na 777 248 720.

Výroba propagačních předmětů může být cenově nákladná, proto máte-li tip na nějaký opravdu dobrý, zkuste jej nabídnout i ostatním pionýrům například prostřednictvím KOP nebo inzerce na stránce Pro členy.