Víte, že?

Výstupy projektu Klíčení jsou volně k využití nejen pro další sdružení dětí a mládeže, ale například i pro školská zařízení.

Náměty pro činnost

Také někdy hledáš tipy na to, čím oživit program schůzek, co nového vyzkoušet, kam se vypravit na výlet nebo jaký vybrat námět na etapovku? Pak jsi tu správně. Na těchto stránkách najdeš tipy, kam se na pionýrském webu podívat a kde hledat inspiraci.

Tipy na to, co dělat s dětmi nejen na schůzkách, najdeš:

Plánuješ-li oddílovou výpravu nebo výlet, podívej se na:

  • Geopozvánky v Mozaice Pionýra (Kde najdeš tipy na výlety na zajímavá místa, včetně informací o keškách v okolí. Tipy jsou jak pro ty, které zajímá Pionýrský geocaching, tak i pro ty, co kešky neloví.)
  • výlety v Mozaice Pionýra
  • nabídku zážitků ve slevách a výhodách

Etapové hry můžeš vybírat na Inspiruj se, kde lze vyhledávat podle klíčových slov, ročního období či typu etapovky, nebo si ji můžeš stáhnout zde.

Když přemýšlíš, co dělat s oddílem, je vždycky lepší nenechávat to náhodě a vytvořit si plán. Můžeš použít přílohu Směrnice o hlavní činnosti s názvem Plán činnosti oddílu.

Máš nějaký dobrý tip na hru, etapovku nebo příklad z oddílové praxe? Poděl se o něj na Inspiruj se. Náměty na výlety a další tipy můžeš zasílat na mozaika@pionyr.cz