Víte, že?

Zaměření pionýrských oddílů je rozmanité, najdou se například indiánské, rybářské, myslivecké, modelářské a další.


Otevřené akce

  •  
  • Pionýr, z. s.
  • 01 Pražská organizace Pionýra
  • 1. pionýrská skupina Podskaláci
  • 103. pionýrská skupina Františka Soukala
  • 104. pionýrská skupina FREGATA
  • 109. pionýrská skupina Vyšehrad
  • 117. pionýrská skupina Kalich
  • 121. pionýrská skupina BOR
  • 137. pionýrská skupina
  • 143. pionýrská skupina Jana Nerudy
  • 147. pionýrská skupina Galaxie
  • 154. pionýrská skupina Paprsek
  • 16. pionýrská skupina Centrum zájmové činnosti dětí - DISK
  • 160. pionýrská skupina Vampoš
  • 188. pionýrská skupina T. O. Bobříci
  • 2. pionýrská skupina KLÍČ
  • 21. pionýrská skupina Střelka
  • 213. pionýrská skupina UFO
  • 241. pionýrská skupina Ledňáček
  • 37. pionýrská skupina Pplk. Vally
  • 40. pionýrská skupina Košík
  • 45. pionýrská skupina Praha 6
  • 49. pionýrská skupina Kočovníci
  • 6. pionýrská skupina
  • 61. pionýrská skupina Paprsek
  • 63. pionýrská skupina SOSNA Praha 8
  • 68. pionýrská skupina Lvíčata
  • 73. pionýrská skupina Vodovod
  • 76. pionýrská skupina Jánka Fábryho
  • 78. pionýrská skupina SKALKA
  • 8. pionýrská skupina
  • 93. pionýrská skupina Orion
  • 96. pionýrská skupina Veselí Medvědi
  • Pionýrská skupina Kraken M
  • Pionýrská skupina Beta
  • Pionýrská skupina Omega
  • Pionýrská skupina Záře
  • 02 Středočeská krajská organizace Pionýra
  • 6. pionýrská skupina Kolín
  • 7. pionýrská skupina Potočáci Kladno
  • 8. pionýrská skupina Příbram
  • Pionýrská skupina "Klub dětí" Dobrovice
  • Pionýrská skupina "PC Florbalová akademie MB - výcvikové středisko florbalu Středočeského kraje"
  • Pionýrská skupina "Pětka" Trubská
  • Pionýrská skupina 1.PTS Táborník Ml. Boleslav, pionýrské oddíly Středočeského kraje
  • Pionýrská skupina Akademie sportu
  • Pionýrská skupina Beroun - Závodí
  • Pionýrská skupina Beroun 1
  • Pionýrská skupina Čáslav
  • Pionýrská skupina Jince
  • Pionýrská skupina Kamýk nad Vltavou
  • Pionýrská skupina Lubná
  • Pionýrská skupina Mladý Vodák
  • Pionýrská skupina Modelářské centrum MB
  • Pionýrská skupina MOV "STŘELKA"
  • Pionýrská skupina Nymburk 2
  • Pionýrská skupina Paprsek Unhošť
  • Pionýrská skupina Počaply
  • Pionýrská skupina RAK Rakovník
  • pionýrská skupina Restart
  • Pionýrská skupina Speciálních sil - AČR
  • Pionýrská skupina Švermováček
  • Pionýrská skupina Ursa
  • Pionýrská skupina Veteráni Kladno
  • pionýrská skupina Výsadkáři 8280
  • 03 Jihočeská KOP
  • Pionýrská skupina 8. března Jindřichův Hradec
  • Pionýrská skupina České Velenice
  • Pionýrská skupina Český Rudolec
  • Pionýrská skupina Čestice-Podlesáci
  • Pionýrská skupina Jindřichův Hradec
  • Pionýrská skupina Kájov
  • Pionýrská skupina Kaplice
  • Pionýrská skupina Koloušci
  • Pionýrská skupina Křemže
  • Pionýrská skupina Zliv
  • PS Radost Košetice
  • 04 Plzeňská KOP
  • 87. pionýrská skupina Javor
  • Pionýrská skupina Bílá Cerkev Strašice
  • Pionýrská skupina Březová
  • Pionýrská skupina Čtyřlístek
  • Pionýrská skupina Deliba Kožlany
  • Pionýrská skupina des. St. Roubala Habartov
  • Pionýrská skupina Divoká Orlice
  • Pionýrská skupina Dobřany
  • Pionýrská skupina Holýšov
  • Pionýrská skupina Homolka
  • Pionýrská skupina Horní Bříza
  • Pionýrská skupina Hradec
  • Pionýrská skupina Hrádek
  • Pionýrská skupina Jitřenka Kdyně
  • Pionýrská skupina Kaznějov
  • Pionýrská skupina Kolo Koloveč
  • Pionýrská skupina Mír Domažlice
  • Pionýrská skupina Mladých požárníků Obora
  • Pionýrská skupina Nepomuk
  • Pionýrská skupina Otava Sušice
  • Pionýrská skupina Prácheň Horažďovice
  • Pionýrská skupina Ptáčata Domažlice
  • Pionýrská skupina Safír Kdyně
  • Pionýrská skupina Skřítkové Blížejov
  • Pionýrská skupina Starý Plzenec
  • Pionýrská skupina STOPAŘI
  • Pionýrská skupina Střela Plasy
  • Pionýrská skupina Šlápota
  • Pionýrská skupina Šťáhlavy
  • Pionýrská skupina Trojlístek Strašice
  • Pionýrská skupina Tuláci
  • Pionýrská skupina Walden
  • Pionýrská skupina Zbiroh
  • 06 Ústecká KOP
  • 14. Pionýrská skupina Aljaška
  • 5. pionýrská skupina Děčín
  • 7. pionýrská skupina Děčín
  • Pionýrská skupina Dravci
  • Pionýrská skupina Dubí 2
  • Pionýrská skupina Heleny Bišové
  • Pionýrská skupina Chomutov
  • Pionýrská skupina kpt. Otakara Jaroše
  • Pionýrská skupina Libochovice
  • Pionýrská skupina Štětí
  • 07 Liberecká krajská organizace
  • 1. pionýrská skupina
  • 3. Pionýrská skupina
  • Pionýrská skupina - KATAMARÁN
  • Pionýrská skupina Objevitelé
  • pionýrská skupina Perseus
  • Pionýrská skupina Radovánka
  • Pionýrská skupina RALSKO
  • Pionýrská skupina Tužíňáci
  • Pionyrská skupina Výři
  • 08 Královéhradecká krajská organizace
  • Pionýrská skupina Bokouš
  • Pionýrská skupina Brontosauři
  • Pionýrská skupina Dobruška
  • Pionýrská skupina F. L. Věka
  • Pionýrská skupina Fr. Šrámka
  • Pionýrská skupina Jiřího Wolkera
  • Pionýrská skupina Kamarádi
  • Pionýrská skupina Kryštofa Kolumba
  • Pionýrská skupina Mladost
  • Pionýrská skupina Náchod
  • Pionýrská skupina Podskalák
  • Pionýrská skupina POHODA
  • Pionýrská skupina Přátelství
  • Pionýrská skupina Radost
  • Pionýrská skupina Táborník
  • Pionýrská skupina Za Vodou
  • 09 Pardubická KOP
  • Pionýrská skupina Franka Elstnera
  • Pionýrská skupina Hraničář
  • Pionýrská skupina Hugo Sytaře
  • Pionýrská skupina Jevíčko
  • Pionýrská skupina Kormorán
  • PIONÝRSKÁ SKUPINA KUNVALD
  • Pionýrská skupina Marie Sedláčkové
  • Pionýrská skupina MOV
  • Pionýrská skupina Polabiny ll. Pardubice
  • Pionýrská skupina Polička
  • Pionýrská skupina Přátelství,Pardubice
  • Pionýrská skupina Přelouč
  • Pionýrská skupina Skála
  • Pionýrská skupina Slávy Horníka
  • Pionýrská skupina Vodní sporty
  • Pionýrská skupina Vysočina Svitavy
  • 10 Krajská organizace Kraje Vysočina
  • Pionýrská skupina Jihlava 1
  • Pionýrská skupina Jiřího Wolkera
  • pionýrská skupina Jitřenka Kaliště
  • Pionýrská skupina KAMARÁD
  • Pionýrská skupina Kamarádi cest Okříšky
  • Pionýrská skupina Luka nad Jihlavou
  • Pionýrská skupina Mláďata
  • Pionýrská skupina Pacov
  • Pionýrská skupina Svidník
  • Pionýrská skupina T.O. Mešnice
  • Pionýrská skupina Údolí slunce, Hamry nad Sázavou
  • Pionýrská skupina Velká Bíteš
  • Pionýrská skupina Výšina
  • PIONÝRSKÁ SKUPINA ZÁLESÁK JIHLAVA
  • 11 Jihomoravská krajská organizace Pionýra
  • pionýrská skupina Modřice
  • 10. pionýrská skupina
  • 11. Pionýrská skupina Vlci
  • 30. pionýrská skupina Mládí
  • 32. Pionýrská skupina Galaxie
  • 34. pionýrská skupina LESNÁ
  • 43.Pionýrská skupina Vinohrady
  • 45. pionýrská skupina SVRATKA
  • 5. Pionýrská skupina S.T.O. JIŘÍHO WOLKERA
  • 52. pionýrská skupina Slunovrat
  • 57. pionýrská skupina Práčata
  • 69. pionýrská skupina Strážci míru
  • 7. pionýrská skupina BORAČ
  • 76. pionýrská skupina Borky
  • 8. pionýrská skupina Hvězda
  • 85. Pionýrská skupina Letka
  • 91. pionýrská skupina Hády
  • pionýrská skupina 14. TSP Zeměpisná společnost "Po cestách vlasti"
  • pionýrská skupina 90. TSP
  • Pionýrská skupina Boskovice
  • pionýrská skupina Jedovnice
  • Pionýrská skupina Jevišovice
  • Pionýrská skupina KAMARÁDI, Křenovice
  • Pionýrská skupina Křtiny
  • Pionýrská skupina Lesní Moudrost
  • Pionýrská skupina Lysice
  • pionýrská skupina Pavučina
  • pionýrská skupina Pionýr Řečkovice
  • Pionýrská skupina Radlice-Medlánky
  • Pionýrská skupina Spartakovci
  • pionýrská skupina Tažní ptáci
  • pionýrská skupina Zouvalka
  • Pionýrská skupina, Ivanovice na Hané
  • STANICE MLADÝCH TECHNIKŮ 3.pionýrská skupina
  • 12 Olomoucko-zlínská KOP
  • 2. pionýrská skupina Julia Fučíka Kroměříž
  • Pionýrská skupina Bystřice pod Hostýnem
  • Pionýrská skupina Čápata
  • Pionýrská skupina dr. Mirko Očadlíka
  • Pionýrská skupina Klubovna Čtrnáctka
  • Pionýrská skupina Kojetín
  • Pionýrská skupina Kopeček
  • Pionýrská skupina Kunovice
  • Pionýrská skupina Obránců míru Chropyně
  • Pionýrská skupina Plejády Šternberk
  • Pionýrská skupina Plši
  • Pionýrská skupina Šumperk
  • Pionýrská skupina Táborníci
  • Pionýrská skupina Zborovice
  • PS Brodek u Prostějova
  • PS DLouhá Loučka
  • PS DŘEVOHOSTICE
  • 13 Moravskoslezská krajská organizace
  • 12. Pionýrská skupina Mladých ochránců přírody
  • 17. pionýrská skupina Karviná
  • 3. Pionýrská skupina Orlová
  • Pionýrská skupina Beskyd
  • Pionýrská skupina Butovická
  • Pionýrská skupina J.A. Komenského
  • Pionýrská skupina Ještěr
  • Pionýrská skupina K. Pokorného
  • Pionýrská skupina Kamenec
  • Pionýrská skupina Kopřivnice
  • Pionýrská skupina Letov
  • Pionýrská skupina Miloše Sýkory
  • Pionýrská skupina ODRA
  • Pionýrská skupina Paskov
  • Pionýrská skupina Přátelství
  • Pionýrská skupina Psohlavci
  • Pionýrská skupina SMĚR
  • Pionýrská skupina Sokol
  • Pionýrská skupina Spartakovci
  • Pionýrská skupina Šenov
 
 
<<
<
1
2
>
>>

Přijď si vyzkoušet technickou stavebnici

21. 11. 2019 14:00 - 17:00 Praha 7, Tusarova 7 (klubovna PS)

Hlavní město Praha

Stavebnice Merkur, Elektromerkur nebo legorobot? Vyberte si sami. Jde jen o to mít dostatek trpělivosti, abyste dokončili svůj „projekt“. Akce se k...

Sledovat akci Více

Stavebnice Merkur, Elektromerkur nebo legorobot? Vyberte si sami. Jde jen o to mít dostatek trpělivosti, abyste dokončili svůj „projekt“. Akce se koná v klubovně Tusarova 7, Praha 7 od 14 do 17 hodin.

Akci můžete díky podpoře MŠMT navštívit zdarma.


Pořadatel:  Pionýrská skupina Omega

Doporučený věk: 5 - 15

Předpokládaný počet účastníků: 30

Typ otevřené akce:  Otevřená klubovna

Web akce: http://psomega.cz/akce/612

 

Adventní dílnička 2019

27. 11. 2019 18:00 - 20:00 Klubovna PS Záře, Radomská 472, Praha 8 - Bohnice

Hlavní město Praha

Adventní tvoření pro rodiče a prarodiče s dětmi.   Přihlásit se je nutné zprávou na uvedený kontakt. Do zprávy prosím napište počet dětí a dospělý...

Sledovat akci Více

Adventní tvoření pro rodiče a prarodiče s dětmi.  

Přihlásit se je nutné zprávou na uvedený kontakt. Do zprávy prosím napište počet dětí a dospělých. 
 


Pořadatel:  Pionýrská skupina Záře

Lokalizace:  Regionální

Typ otevřené akce:  Jiný

 

Malí kutilové - advent

29. 11. 2019 15:00 - 18:00 Klubovna PS Jince , Spol. centrum J. Slavíka

Středočeský

Další ze souboru tvořivých dílen pro děti od 4 třídy na téma advent - výroba   adventních věnců.     

Sledovat akci Více

Další ze souboru tvořivých dílen pro děti od 4 třídy na téma advent - výroba   adventních věnců.     


Pořadatel:  Pionýrská skupina Jince

Typ otevřené akce:  Jiný

 

Sedmikvítek Okříšky 2019

29. 11. 17:00 - 1. 12. 2019 20:00 sokolovna Okříšky, tělocvična ZŠ Okříšky

Kraj Vysočina

Sedmikvítelk krajské kolo v Okříškách Dětská Porta a Melodie - pátek 29. 11. 2019 od 17.00 - Sokolovna okříšky Tanec - sobota 30. 11. 2019 od 13....

Sledovat akci Více

Sedmikvítelk krajské kolo v Okříškách

Dětská Porta a Melodie - pátek 29. 11. 2019 od 17.00 - Sokolovna okříšky

Tanec - sobota 30. 11. 2019 od 13.00 - tělocvična ZŠ

Výtvarná a rukodělná činnost pátek - sobota 29.-30. 11. - Sokolovna Okříšky 

Clona - pátek až sobota 29.-30. 11. - Sokolovna Okříšky 

Galakoncert a vyhlášení výsledků neděle 1. 12. 2019 - Sokolovna Okříšky


Pořadatel:  Pionýrská skupina Kamarádi cest Okříšky

Doporučený věk: 6 - 99

Předpokládaný počet účastníků: 250

Doprava: vlak, bus Okříšky

Ubytování: tělocvična ZŠ Okříšky

Typ otevřené akce:  Soutěž

Web akce: http://www.kamaradicest.wz.cz/rozcestnik.htm

 

Oblastní kolo pionýrského Sedmikvítku

29. 11. 17:00 - 1. 12. 2019 15:00 DDM Beroun

Středočeský

Tvořivý víkend v Berouně pořádáme v rámci SKOP již podruhé. V rámci sobotního tvoření si účastníci vyzkouší netradiční výtvarné techniky a také prá...

Sledovat akci Více

Tvořivý víkend v Berouně pořádáme v rámci SKOP již podruhé. V rámci sobotního tvoření si účastníci vyzkouší netradiční výtvarné techniky a také práci s fotografickou technikou. Výtvarné práce a fotografie mohou účastníci přihlásit do Oblastního kola pionýrského Sedmikvítku. Slavnostní vyhlášení soutěže proběhne v neděli 1.12. ve 14:00.


Pořadatel:  02 Středočeská krajská organizace Pionýra

Doporučený věk: 6 - 26

Předpokládaný počet účastníků: 50

Potřebné vybavení: Vlastní fotoaparát výhodou. Jinak věci na přespání - karimatka, spacák apod.

Doprava: Vlak, autobus, auto - vlastní.

Ubytování: Zajištěno v DDM Beroun, U Stadionu 787.

Strava: Zajištěna v DDM Beroun, U Stadion 787.

Uzávěrka přihlášek:  29. 11. 2019

Lokalizace:  Regionální

Typ otevřené akce:  Soutěž

Web akce: www.pionyr.cz/cinnost/souteze/sedmikvitek/

Soubory:


 

Zahrajte dobrovolníkům

5. 12. 2019 0:00 - 23:59 Česká republika

Hlavní město Praha

Chcete udělat radost a poděkovat dobrovolníkům za jejich práci? Nezáleží na tom, jestli jde o vedoucí dětských oddílů, pomocníky potřebným, ochrán...

Sledovat akci Více

Chcete udělat radost a poděkovat dobrovolníkům za jejich práci?

Nezáleží na tom, jestli jde o vedoucí dětských oddílů, pomocníky potřebným, ochránce přírody, dobrovolné hasiče a záchranáře … Zaslouží si to všichni!

Tak se neostýchejte a nechte své poděkování dobrovolníkům zaznít ve dnech kolem Mezinárodního dne dobrovolníků (každý rok 5. 12.). Je to snadné.

Informace o tom, kdy jaká rádia hrají na přání, naleznete zde.


Pořadatel:  Pionýr, z. s.

Lokalizace:  Celorepubliková

Typ otevřené akce:  Jiný

Web akce: https://www.pionyr.cz/nastenka/lide/ocenovani/zahrajte-dobrovolnikum/

 

Mikulášský podvečer se Září 2019

5. 12. 2019 17:00 - 19:00 Konečná autobusu č. 200 -Sídliště Bohnice

Hlavní město Praha

Spousta aktivit a soutěží pro děti, organizovaných našimi dobrovolníky z řadvedoucích a instruktorů Pionýrské skupiny Záře; sladké odměny; Mikuláše...

Sledovat akci Více

Spousta aktivit a soutěží pro děti, organizovaných našimi dobrovolníky z řad
vedoucích a instruktorů Pionýrské skupiny Záře; sladké odměny; Mikuláše, anděla a čerta; něco na zub i na zahřátí pro malé i velké.


Pořadatel:  Pionýrská skupina Záře

Lokalizace:  Regionální

Typ otevřené akce:  Jiný

 

Zimní přechod Brd

18. 1. 2020 8:00 - 18:00 Brdy

Středočeský

Jako každý rok tak i letos pořádá naše 45. pionýrská skupina Praha 6 zimní přechod Brd (letos pořádané spřáteleným oddílem Sírius z KČT). Jedná se...

Sledovat akci Více

Jako každý rok tak i letos pořádá naše 45. pionýrská skupina Praha 6 zimní přechod Brd (letos pořádané spřáteleným oddílem Sírius z KČT). Jedná se o mezioddílovou hru (soutěž) na různé téma.


Pořadatel:  45. pionýrská skupina Praha 6

Typ otevřené akce:  Jiný

Web akce: www.sirius.webzdarma.cz

 

Pionýrské plesání

18. 1. 2020 19:00 - 23:30 Divadlo Za Plotem - Bohnice

Hlavní město Praha

.

Sledovat akci Více

.


Pořadatel: 

Typ otevřené akce:  Jiný

Web akce: www.zare.cz

 

Ledová Praha

31. 1. 0:00 - 2. 2. 2020 23:59 Praha

Hlavní město Praha

Ledová Praha je příležitostí seznámit se s historií i současností hlavního města Prahy, s pamětihodnostmi a zajímavostmi, které často děti znají je...

Sledovat akci Více

Ledová Praha je příležitostí seznámit se s historií i současností hlavního města Prahy, s pamětihodnostmi a zajímavostmi, které často děti znají jen z vyprávění a obrázků.

Komu je určena:
Všem dětem – dětským kolektivům z celé republiky: školním třídám, klubům, dětským domovům, oddílům různých spolků… ale také rodinám s dětmi.

Nabízíme:
Ve spolupráci s většinou pražských muzeí a jiných zajímavých institucí (Národní muzeum, Pražský hrad, Muzeum Policie ČR, Mořský svět a další) výrazné slevy nebo volné vstupy pro dětské účastníky.

Cena akce je individuální dle ubytování, navštívených institucí a zakoupení jízdenek na MHD.

Bližší informace k akci naleznete na webu www.ledovapraha.cz


Pořadatel: 

Doprava: Individuální

Ubytování: Pro organizované skupiny lze zajistit ubytovaní ve školách do naplnění kapacity. Viz. web Ledové Prahy.

Lokalizace:  Celorepubliková

Typ otevřené akce:  Jiný

Web akce: www.ledovapraha.cz

 
<<
<
1
2
>
>>