Naše výroční zprávy za roky 2011 a 2012 se dostaly mezi 50 nejúspěšnějších v žebříčku CZECH TOP 100.

Sekce digitalizace

Pracujeme na tom, aby v Pionýru moderní digitální nástroje sloužily, aby dobře fungovaly a šetřily nám čas i energii.

Sekce digitalizace v Pionýru

Sekce digitalizace je pracovní tým složený primárně z dobrovolníků napříč spolkem. Má na starosti digitalizaci a IT projekty v rámci Pionýra.

Čemu se sekce věnuje?

• RISPu (registračnímu systému Pionýra) a přípravě jeho nové verze
  • webu pro veřejnost, webu pro členy i dalším pionýrským webům
  • podpoře při využívání moderních digitálních nástrojů – na oddílové, skupinové, krajské i centrální úrovni Pionýra
  • zjednodušování a digitalizaci stávajících administrativních procesů
  • práci s daty
  • odborným konzultacím pro ostatní orgány a sekce spolku
  • metodickému vedení při zavádění a vývoji digitálních a on-line nástrojů v Pionýru
  • … a dalším IT a digitálním zlepšením, ve kterých uvidíme příležitost k využití v Pionýru.

Jak sekce funguje?

Sekce je pracovní orgán vzniklý při České radě Pionýra. Vedoucím sekce je Lukáš Breburda, člen České rady Pionýra.

Na pravidelných jednáních sekce koordinujeme a plánujeme její činnost, řešíme požadavky a potřeby Pionýra a jeho orgánů, probíráme nápady na nové projekty a stav projektů běžících. Průběžně aktivně komunikujeme na Discordu, který je primárním komunikačním kanálem členek a členů sekce.

V rámci sekce vzniká několik podtýmů, které budou mít na starosti dílčí projekty.

Zápisy z jednání sekce

Buď v obraze a sleduj novinky z IT v Pionýru!

Sleduj aktuality na Facebooku – pro všechny pionýry, kteří se zajímají o používání moderní digitálních nástrojů

Členky a členové sekce

Lukáš „Rybíz“ Breburda

96. PS Veselí medvědi

vedoucí sekce

Matěj Zíka

63. PS Sosna

tajemník sekce

Jiří Balej

PS Spartakovci

Jan Černý

PS SMĚR

Robert Del Favero

32. PS Galaxie

Danča Fusková

PS Táborníci Valašské Meziříčí

Jiří „Jitrocel“ Král

73. PS Vodovod

Miroslav Smolík

PS Záře

Zapoj se i ty!

Hledáme ty, které tato témata baví a rádi s něčím pomůžou nebo se podělí o své nápady.

• nadšence, profíky, studentky i studenty
  • programátory, programátorky, kodéry a kodérky
  • webové designéry, designérky a UXáky
  • lidi se zkušenostmi z produktového a projektového řízení IT projektů