Pionýrská přihlašovna

Republikové setkání pionýrů

5. 6. 17:00 - 7. 6. 2020 12:00

Brno

S lítostí oznamujeme, že RESET 2020 v Brně je zrušen. Podrobnosti najdete na webu. Přihlášeným účastníkům se ozveme.

Tradiční pionýrská akce - REpublikové SETkání, je vždy jedinečná, plná zážitků a nabitá kamarádskou atmosférou. Čeká vás spousta zábavy, aktivit a plno nových kamarádů na jednom místě. Společně taky oslavíme 30. výročí obnovení samostatného Pionýra.

Pořadatel akce: Jihomoravská krajská organizace Pionýra

Web akce: https://reset.pionyr.cz

Doprava: Vlastní.

Ubytování: Ve vlastním stanu. Ubytování na postelích bude možné za příplatek, přihlásit se k němu bude možné později.

Strava: Od páteční večeře do nedělního oběda (balíček na cestu). Pitný režim a občerstvení v místě ubytování zajištěn.

• Kapacita: 900 účastníků, přihlášených účastníků 900

Diskuse

Lucie Ungerová, 12. 3. 2020, 9:51
Je možné ještě přihlásit další členy? Navýšit počet? Popřípadě jak? Děkuju
Vítězslav Ondráček, 12. 3. 2020, 9:55
Ahoj, zatím to možné bohužel není, kapacita je naplněná. Může se ale stát, že v druhé půlce března budou odhlášeny oddíly, které nezaplatily zálohu. Na konci dubna také všichni budou upřesňovat počty, takže můžou nějaká volná místa být. O tom budeme ještě informovat všechny přihlášené.