Naše výroční zprávy za roky 2011 a 2012 se dostaly mezi 50 nejúspěšnějších v žebříčku CZECH TOP 100.

Detail akce

Název:  Kurz instruktora 2023
Pořadatel:  09 Pardubická krajská organizace Pionýra
Datum:  28. 2. 8:00 - 7. 5. 2023 23:59
Lokalita:  Klubovna PaKOP, Palackého 1947, Pardubice
Kraj:  Pardubický
Popis:

PRO KURZ KI:

Ahoj, píši Ti, protože jsi přihlášený/á na kurz vzdělávání v Pionýru - instruktor, posílám Ti informace k tomu, jak bude náš kurz pokračovat. Prezenční část kurzu proběhne 6. a 7. května, sejdeme se v sobotu 6. května v 8,30 v klubovně Krajské organizace Pionýr, Palackého 1947, sraz bude ve dvoře, ne z hlavní ulice. Dopoledne proběhne kurz první pomoci, poté navážeme dalšími aktivitami. V sobotu očekávej ukončení cca v 16 hodin. V neděli budeme pokračovat od 9 hodin, končit budeme někdy po obědě. Velmi důležité je, abys s sebou přivezl/a samostatnou práci - přípravu jedné hry pro děti - cíl, realizace, BOZP. Během akce bude zajištěno občerstvení. Pokud máš nějaká stravovací omezení, dovez si jídlo s sebou. Těším se na prezenční setkání. Radka, garant PaKOP (777793667)

P.S. Nezapomeň, že kurz je zpoplatněn, viz níže.

Od 1.1. se můžeš přihlásit a on-line studovat zde: Pionýr » Kvalifikace instruktora Pionýra (pionyr.cz) - Je nutné, abys byl přihlášen svým jedinečným heslem, které získáš od vedoucího PS.

Od 1.3. do 15.4. vykonáš on-line test, máš na něj maximálně 3 pokusy. O test si musíš napsat na: radka.dojcanova@seznam.cz

Udělej to raději včas, abys to do 15.4. stihl.

Pokud uspěješ, dokončíš kurz prezenčně 6.-7.5. v Pardubicích. Tam také zaplatíš poplatek za kurz (400,-) a dostaneš osvědčení. Na poplatek je možné vystavit fakturu tvé pionýrské skupině, nebo můžete zaplatit společně za jednu PS na akci.

Pro přihlášení do kurzu je potřeba ještě vyplnit přihlášku, tu najdeš zde v souborech, vyplníš ji, dáš ji potvrdit vedoucímu PS a zase ji naskenovanou nahraješ ke svému jménu v seznamu.

Vyplň řádně kontaktní údaje (email a telefon), abych ti mohla posílat informace.

Radka - tvůj garant vzdělávání

P.S. Pro neregistrované členy Pionýra je cena 800,-

Strava:  Bude zajištěno občerstvení, oběd, pitný režim
Cena:
  Pro veřejnost:  800