O Putovní pohár Zlaté růže – propozice

• Jindřichův Hradec, tělocvična Gymnázia V. Nováka JH
  • Adresa: Gymnázium V. Nováka, Husova 333, 377 01 Jindřichův Hradec

• Fakultativně v klubovně PS 8.března J.Hradec, Husova 1151/II – cca 200 m
  • Zajištěno v místnostech budovy na podlaze; sociální zařízení je k dispozici
  • Cena: 30 Kč za osobu a noc
  • S sebou: karimatku, spacák, přezůvky, hrníček
  • Příjezd: v pátek od 18 do 22 hodin
  • Odjezd: v neděli do 10 hodiny

• pro všechny účastníky oběd a cestovní balíček;
  • možnost přikoupení sobotní snídaně v ceně 30 Kč;
  • pitný režim zajištěn po celou dobu akce.

• Dopravu si zajišťují účastníci samostatně.
  • Vlak: stanice J.Hradec je nedaleko centra města, zastávky MHD jsou v blízkosti nádražní budovy
  • Autobus:
    • autobusové nádraží je v blízkosti nádraží vlakového
    • některé linkové spoje zastavují i na bližších zastávkách ve městě ( Pravdova )
  • Městská hromadná doprava:
    • MHD je v J. Hradci zajišťována autobusy
    • jízdné: dospělí 10 Kč, děti do 15 let 5 Kč, platnost jízdenky 40 minut; hromadní školní (30 dětí do 15-ti let a 2 doprovod na 4 hodiny ) 50,-
    • nejbližší zástavka MHD – Oděva – cesta cca 5 minut – linky 11, 21, 51
    • všechny jízdenky jsou přestupní;
    • jízdenky se dají zakoupit u řidiče autobusu
  • Pěšky:
    • vzdálenost z nádraží ke gymnáziu/ klubovně je cca 1,2 km  ( 20 minut chůze );
    • vzdálenost ze zástavky MHD – Oděva – ke gymnáziu/ klubovně  je cca 300 m ( 5 minut chůze );
    • vzdálenost od gymnázia/ klubovny  do centra města je cca 750 m (10 minut chůze ).

Přihlášky a účastnický poplatek

• Účastnický poplatek: 175 Kč, zahrnuje startovné (90 Kč), oběd, cestovní balíček a režijní náklady kromě ubytování.
  • Přihláška do soutěže zahrnuje:
    • kolektivní či individuální přihlášku do soutěže;
    • prezenční listinu – seznam účastníků včetně doprovodu.

Prezenční listina se odevzdává nejpozději v pátek 5. dubna 2024 do 20 hodin.

• Uzávěrka přihlášek:  neděle 31. března 2024.
  • Přihlášky zasílejte elektronicky na adresu turbanek@jihocesky-pionyr.cz.
  • Adresa pro zasílání přihlášek poštou:
    Putovní pohár Zlaté Růže – Jihočeská KOP, Husova 622/45, 370 05 České Budějovice.
  • Odhlášení nebo změnu počtu účastníků: nahlaště neprodleně na adresu turbanek@jihocesky-pionyr.cz (účastníci odhlášení před uzávěrkou přihlášek neplatí žádné storno poplatky).
    Upozorňujeme, že v případě neúčasti přihlášeného soutěžícího mu mohou být účtovány vzniklé náklady až do výše účastnického poplatku!

Organizace soutěže

• Každý účastník se musí dostavit k prezenci (potvrzení účasti a zaplacení účastnických poplatků).
  • Prezence účastníků probíhá v pátek 5. dubna 2024 od 18 do 22 hodin  v klubovně PS 8.března J. Hradec a v sobotu 6.dubna od 8.30 do 9.30 v tělocvičně Gymnázia V. Nováka, Husova 333, Jindříchův Hradec .
  • Vedoucí při prezenci odevzdají prezenční listinu obsahující jméno a příjmení, datum narození, adresu bydliště včetně PSČ a zařazení do soutěžní kategorie všech účastníků včetně doprovodu. Prezenční listinu je nutné odevzdat výhradně elektronicky, ale zvládneme všechna běžná média (USB, CD, mail). Vzor prezenční listiny je součástí přihlášky.