Historie a poslání

Pionýrská skupina Jiřího Wolkera, založená v roce 1991, má dlouholetou tradici podpory rozvoje dětí a mládeže v Havlíčkově Brodě. Od svého založení se naše skupina neustále rozvíjí a rozšiřuje své aktivity, aby poskytla mladým lidem prostředí pro růst, učení a tvorbu nezapomenutelných vzpomínek. Snažíme se být místem, kde se potkávají staré tradice s novými přátelstvími a kde každý může najít své místo.

Proč se připojit

Vítáme všechny děti a mládež na naše akce, i bez potřeby členství. Připojením se k nám získáte možnost být součástí přátelské a podporující komunity. Naše aktivity jsou navrženy tak, aby podporovaly tělesný, psychický i sociální rozvoj, a členství v naší skupině přináší dodatečné výhody jako slevy na akce, výlety a tábory.