Z činnosti oddílů a klubů.

Představujeme vám naše oddíly a kluby :

Wellness teamu – aerobic MB

Děvčata z Wellness teamu Lucie Novákové závodí již třetí závodní sezónu pro soutěž Bohemia tour aerobik. Hned první závodní sezónu 2016 se umístily na stříbrné příčce pro MČR, sestavy Frozen a Gumídci.
       Druhou závodní sezónu 2017 děvčata vybojovala zlaté medaile na MČR, sestavy Kačky z Kačerova a Faraonovy Sfingy.
          Třetí závodní sezóna 2018 byla fantastická, protože děvčata obhájila zlaté medaile na MČR, sestavy Trollové a Kubánské rytmy.
      Team děvčat je složen se skvělých závodnic, které cvičí rády a mají stále vetší ambice. Choreografie je tvořena přímo na míru pro každý team. Měla by obsahovat nápad, vhodný dres a povinné prvky. V letošní sezóně bychom chtěly startovat v kategorii ATS. Aerobik team show je předvedení pódiové skladby s charakteristickým obsahem na libovolní hudební doprovod. Zvolený styl aerobiku musí demonstrovat souvislý pohyb s přechody do útvarů a pohybových variací, prokazující úroveň pohybových schopností (síla, pohyblivost, rychlost, koordinace).

Každým rokem je těžší a těžší sehnat nové členky do teamu, protože sportovních lidí se závodním duchem je po málu. Pokud máte zájem rády uvítáme nové tváře v našich řadách.