Pionýrská přihlašovna

27. 5. 18:00 - 29. 5. 2022 16:00

distančně, místo konání praktické části Důlce-Ústí nad Labem

Ahoj,

rozhodl/a ses stát se instruktorem v Pionýru? Pak jsi na správném místě.

Tento kurz se skládá ze dvou částí, teoretické, kdy na zaslaném odkazu můžeš studovat materiály, prezentace a shlédnout videa k jednotlivým oblastem. Až budeš mít pocit, že již vše znáš, napiš na mail (sarka.zeusova@seznam.cz) a bude ti zaslán odkaz na test, na který budeš mít časový limit. Pokud se ti test nepovede hned napoprvé, můžeš to zkusit za 3 dny znovu. Celkem, můžeš test psát 3x. Když neuspěješ, můžeš se přihlásit do kurzu nejdříve v příštím roce.

POZOR! Test musíš složit nejpozději do 20.5.2022 (vzhledem k možným 2 opravným termínům, doporučuji pustit se do testování nejpozději 10.5.2022).

Další z podmínek splnění Kvalifikace instruktora je vypracování a odevzdání Metodického listu (ML) do 20.5.2022.

Pokud vypracuješ test úspěšně, můžeš se těšit na druhou zážitkovou část kurzu. Čeká tě setkání, kde si budeš moc vyzkoušet nejen první pomoc praktickými simulacemi, ale také si připravíš schůzku, naučíš se motivovat děti k činnosti a řešit běžné modelové situace v životě instruktora. Praktická část se bude konat v termínu 27. – 29.5.2022 v Důlcích 74, Ústí nad Labem.

Po absolvování prezenční části získáš od organizátora kurzu (PVC) kvalifikaci instruktora Pionýra.

Těší se na tebe Šárka Zeusová - garant PVC ÚKOP (tel. 724 593 320, 777 360 488, sarka.zeusova@seznam.cz)

Pořadatel akce: Ústecká krajská organizace Pionýra

Web akce: https://pionyr.cz/usteckakop/pvc-c-06/

Doprava: vlastní

Ubytování: klubovna, ve vlastním spacáku, na vlastní karimatce

Strava: společná, začíná sobotní snídaní

Požadované vybavení: Spacák, karimatka, přezůvky, psací potřeby, chuť se učit a zkoušet nové věci.

Doporučený věk: od 15 let

Technické informace: V části Soubory si stáhni přihlášku, vyplň ji, nech si ji podepsat od zákonného zástupce (pokud je ti méně než 18 let) a potvrdit od vedoucího tvé pionýrské skupiny. Potom soubor s přihláškou nahraj do Přihlašovny. Jak na to, najdeš tady https://pionyr.cz/nastenka/rady-a-tipy/jak-se-prihlasit-na-akci-na-prihlasovne/. Pokud jsi již přihlášku odevzdal garantovi v originále, nic nahrávat nemusíš.

• Kapacita: 30 účastníků, přihlášených účastníků 26
  • Uzávěrka přihlášek: 6. 5. 2022