Pionýrská přihlašovna

Hlavní vedoucí dětských táborů - ZRUŠENO

13. 3. 17:30 - 15. 3. 2020 17:30

Údolní 58a, Brno

Kurz nabízí možnost získat rady a informace nezbytné pro přípravu a provoz tábora. Z právního hlediska vysláním pracovníků na školení splní provozovatel tábora klauzuli "poučení osoby pro výkon funkce".

Program akreditovaného školení dle MŠMT:

- zdravotnické zabezpečení a hygiena na LT

- právo, bezpečnost, ochrana zdraví

- obsah činnosti

- program, celotáborové hry, beseda a dotazy do vyčerpání účastníků a lektorů

- hospodaření na táborech

- práce s dětmi se SVP

Účastníci po závěrečném testu obdrží potvrzení o získání příslušné kvalifikace.

Podmínka účasti:

Účastníci školení musí u prezence předložit:

- výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíce

- potvrzení PS nebo vysílající organizace o tříleté praxi práce s dětmi na LT

- zdravotní způsobilost k výkonu funkce potvrzená ošetřujícím lékařem

- věk účastníka musí být minimálně 21 let v době zahájení tábora

Součástí školení je domácí úkol v podobě písemné práce.

Upřesnění termínů:

V pátek od 17.30 prezentace, přednášky začínají  18.00 - 20.30, sobota 9.00 - 20.00, neděle 9.00 - 18.00 (Tyto časy jsou orientační, upřesní se na školení).

- V průběhu školení se domluvíme na termínu závěrečných zkoušek.

- Účast na školení je povinná všechny tři dny.

Pořadatel akce: Jihomoravská krajská organizace Pionýra

Doprava: Kurz se bude konat v sídle JmKOP na Údolní 58a v Brně. Sídlo JmKOP na Údolní se nachází ve vnitrobloku, dostanete se k ní zelenou brankou z ulice Bratří Čapků. Doprava MHD trolejbus 25, 26, 38, 39; tram 4; zastávka Úvoz. V okolí je omezené parkování.

Ubytování: Ubytování možné na Údolní 58a za 60,- /noc (vlastní spacák a karimatku). Nutno nahlásit předem.

Strava: V ceně kurzu máte také teplý oběd a menší občerstvení.

Technické informace: ZADÁNÍ PÍSEMNÉ PRÁCE: Jedná se o příspěvek z činnosti na téma - JAK LZE SKLOUBIT ROLI HLAVNÍHO VEDOUCÍHO S JINOU ROLÍ NA TÁBOŘE? (např. kuchař, programový vedoucí, hospodář, zásobovač, atd. Co vše dělají HV na táboře, výhody a nevýhody více rolí u HV.) Písemnou práci v rozsahu minimálně 1 stránky A4 + obrázek zašlete na adresu klubko@jmpionyr.cz, nejpozději do 5. 3. 2020 ve formátu doc/docx. Maximální velikost písma 12, řádkování 1,5. Písemná práce bude součástí Sborníku k letní činnosti a bude zveřejněn na webu JmKOP. Nezapomeňte uvést své jméno, organizaci či organizační jednotku. Použijete-li nějakou fotografii, použijte svoji vlastní, nepoužívejte fotografie stažené z googlu nebo jiného media!!! (autorská práva).

• Kapacita: 25 účastníků, přihlášených účastníků 18
  • Uzávěrka přihlášek: 2. 3. 2020
  • Cena standardní, splatnost do 5. 3. 2020
    • Pro veřejnost: 900
    • Pro členy: 500

Diskuse

Jitka Svobodová, 22. 1. 2020, 20:43
Ahojky, přihlašuji našeho nového člena a současně budoucího hlavního vedoucího. Nešlo mu se přihlásit sám a stránky mu psali, ať se obrátí na skupinovou vedoucí. Tak jsem ho teď přihlásila- Jakub Slatinský. Děkuji moc a přeji pěkný večer. Jitka Svobodová, PS Kamarádi Křenovice.
Vítězslav Ondráček, 22. 1. 2020, 20:49
Ahoj, takto se přihlásit není bohužel možné. Vytvořili jsme návod, podle kterého je potřeba se přihlásit - https://jihomoravsky.pionyr.cz/klubko/jak-se-prihlasit. Jako vedoucí skupiny mu musíš vytvořit účet v RISPu (zaškrtnout u něj \"uživatel webu\"), pak si jen vytvoří heslo a přihlásí se sám. Díky za pochopení.