Oddílové výzvy konečně na schůzkách

Nová oddílová výzva je tu a tentokráte směřuje na schůzku oddílu. Ano je to tak, konečně se můžeme scházet a tak je otázkou, které oddílové hry a aktivity nám nejvíce chyběly? Do těch se určitě pustíme nejdříve a sem také směřuje oddílová výzva, která je trošku průnikem Odborek Redaktora a Organizátora her.

Obrazek

Úkol je snadný, připravte a zrealizujte vaší oblíbenou oddílovou hru nebo aktivitu, natočte ji tak, aby bylo poznat o co ve hře jde, jak se hraje a jaká má pravidla, třeba formou reportáže. Cílem není video na minutu. Pokud to bude třeba hru dovysvětlete v popisu. Když vám to půjde dobře, natočte třeba dvě.

Protože oddílové hry chyběly nejen vedoucím, ale hlavně dětem, necháte výběr hry na nich? Kdo bude reportérem a kdo hru představí? Nebojte se a zapojte všechny děti.

Čas máte do 24. 6., kdy nám nejpozději zašlete informaci o tom, kdo všechno se na výzvě podílel, video se hrou a popis hry.

Do vašich oblíbených aktivit se určitě pustíte hned na prvních schůzkách, tak neváhejte a dejte nám o tom vědět na vyzvy@pionyr.cz.

24. 5. 2021, Vendy Nejedlá