Fénix slaví narozeniny

Náš nejbližší zahraniční partner, slovenská organizace Fénix, oslavila 29. narozeniny.

Obrazek

V neděli 5. dubna uběhlo 29 let od založení Detské organizácie Fénix, která je už řadu let nejbližším zahraničním partnerem Pionýra. Blízkost mezi našimi organizacemi není daná jen geograficky a historicky, ale dost se podobá i naše činnost. Proto se členové Pionýra a Fénixu potkávají i při řadě společných aktivit, například v rámci programu Erasmus+, a slovenští kamarádi navštěvují například naši Ledovou Prahu.

Narozeniny oslavil Fénix výzvou pro své členy, kteří jsou podobně jako pionýři nuceni být doma bez svých obvyklých aktivit. V komentářích pod narozeninovým příspěvkem na facebooku posílali obrázky dortů s blahopřáním. A aby si mohli i skutečně pochutnat, přidali jim i video s návodem na koláč, tak si ho klidně také zkuste. :)

Fénixu přejeme k narozeninám všechno nejlepší a spoustu dalších let prima činnosti!

6. 4. 2020, Jakub Kořínek