Ledová Praha odstartovala

Je to tady! Největší otevřená akce Pionýra začala. Na Ledovou Prahu přijíždějí účastníci z celé republiky, zatímco ti pražští mohli už rovnou vyrazit na některé z více než 40 zajímavých míst, která jim Ledovka nabízí zdarma nebo s velkou slevou.

Obrazek

O tom že nabídku všech míst, kam můžou účastníci Ledové Prahy vyrazit, najdete na stránkách ledovapraha.cz, jste se tu už dočetli. Ale Ledovka toho nabízí ještě víc:

 

Geocaching na Ledové Praze

Je tu další tematicky laděná hra na principu geocachingu. Na prvních padesát „kačerů“ čeká odměna v podobě příležitostného CWG.

Na stránkách hry si stáhněte soubor se zajímavostmi o místech, kde se nachází virtuální kešky. Stačí pouze odlovit šest virtuálních keší, zjistit správné odpovědi na otázky a pak už jen sestavit souřadnice pro finální kešku dle uvedeného schématu (nic nenásobte).

Finální keška je zřízena pouze u příležitosti Ledové Prahy a bude na svém místě od pátku 1. do neděle 3. února 2019. I letos si o krabičku budete muset říci v budově, kam vás výsledné souřadnice zavedou. Stačí vejít, člověka v „kukani“ hezky pozdravit a říci heslo: Pionýrský geocaching na Ledové Praze.

Pro lovce kešek je zde jedno upozornění, tuto kešku si nemůžete zaregistrovat do svého listu odlovených keší. Je zřízena pouze pro hru Pionýrský geocaching na Ledové Praze.

 

Velká ledová soutěž

Vědomostní soutěž s Pionýrem malé i velké je tu. Vyhrajte hru Carcassonne – Zlatá horečka od společnosti Mindok nebo další hry a jiné hodnotné ceny, které získá 100 nejúspěšnějších účastníků soutěže.

Podrobnosti najdete na stránkách soutěže. Zapojit se může každý bez ohledu na věk. Stačí správně prostřednictvím webového formuláře odpovědět na 10 soutěžních otázek. Své odpovědi zadejte nejpozději do 16. 2. 

1. 2. 2019, Jakub Kořínek