Ideály Pionýra, jež jsou základní osnovou naší výchovné práce, vycházejí z tradičních evropských hodnot a pravidel chování. Jejich cílem je vychovat slušné a aktivní občany, lidi vnímavé a ohleduplné k bezprostřednímu i širšímu okolí.

Detail akce

Název:  Dračí hry
Pořadatel:  Pionýrská skupina Nepomuk
Datum:  10. 5. 16:15 - 12. 5. 2019 13:00
Lokalita:  TZ Přebudov
Kraj:  Plzeňský
Popis:

Vážení příznivci dračího sportu,

je nám obrovskou ctí Vás pozvat na dvacáté první Dračí hry. Jsme si jistí, že jste o nich ještě neslyšeli, ačkoliv se tato výjimečná akce koná každých sto let. Můžete se těšit na líté dračí souboje, ryze dračí disciplíny, bohatý doprovodný program a hlavně na tradiční rituál zapálení dračího ohně. Programem DH 2019 Vás budou provázet největší celebrity dračího světa a také nezbytný  maskot Palivec. Jsou to jeho první dračí hry, a tak o kvalitu vystoupení nemusíte mít obavy. Uvidíte neslýchané, uslyšíte nevídané, a proto neváhejte a rezervujte si místa v našem městečku.

Těšíme se na Vás!

Váš výbor Dračích her

Kdy: 10. – 12. 5. 2019
Kde: táborová základna Přebudov u Kasejovic
Pro koho: žáci 2. – 9. tříd
Začátek: sraz tradičně v pátek v 16.15 na nádraží v Nepomuku, odjezd autobusem do Budislavic v 16.35
Konec: ve 12.45 odjezd autobusem na nádraží do Nepomuka, nebo si do 13.00 rodiče sami zajistí odvoz dětí z TZ Přebudov.
Cena: 350 Kč / 250 Kč pro členy Pionýra

Přihlášky dostupné do 19. dubna 2019 u Michala Honse, kontakt: 720 264 135; michal.hons@seznam.cz

Akci uhraďte hotově nebo bankovním převodem do 26. dubna – číslo účtu a VS na přihlášce.

Kapacita omezena, proto neváhejte!!

Doprava:  Autobusem
Ubytování:  V chatách na TZ, vlastní spací pytel
Strava:  Od páteční večeře až do nedělní snídaně
Cena:
  Pro veřejnost:  350