Pokud vás zajímá cokoli o Pionýru, můžete nám zavolat na číslo: 777 248 720 nebo napsat na e-mail: pionyr@pionyr.cz.

Detail akce

Název:  FolkyTonk 2019 - republikové finále III.ročníku hudební soutěže
Pořadatel:  96. pionýrská skupina Veselí Medvědi
Datum:  1. 2. 9:30 - 2. 2. 2019 21:00
Lokalita:  Divadlo Za Plotem, areál PN Bohnice Praha 8
Kraj:  Hlavní město Praha
Popis:

O pololetních prázdninách, v době konání Ledové Prahy, proběhne finále folk countryové republikové soutěže pro děti a mládež do 26 let FolkyTonk. III.ročník soutěže je pořádán ve spolupráci s Nadací ČRo Světluška, kdy veškeré vybrané vstupné včetně částky získané z prodeje podpůrných materiálů bude věnováno na podporu zrakově postižených mladých muzikantů.

Na programu  je 70 soutěžních vystoupení (seznam soutěžích zde) včetně soutěžní kategorie Bandzone. V sobotu 2.2. po 18.hodině, kdy proběhne slavnostní vyhlášení výsledků a předání výtěžku sbírky zástupci Světlušky, je na programu i vystoupení hlavního hosta folk-popové kapely Light&Love

Doprava:  Praha - MHD – ze stanice metra C Kobylisy: Autobusem č. 177 nebo 200 až do stanice Odra (poté parkem směrem k hlavnímu vchodu nemocnice). GPS: 50.1343650N, 14.4189922E
Ubytování:  TJ Sokol Kobylisy - více na stránkách soutěže
Strava:  v Divadle Za Plotem - viz stránky akce