Nové výchovné programy Mláďátka a Zvířátka, Putování se psem, Tajemství staré truhly a Osmá planeta jsou určeny i pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami.

Detail akce

Název:  Ledová Praha
Pořadatel:  Pionýr, z. s.
Datum:  1. 2. 9:00 - 3. 2. 2019 18:00
Lokalita:  Praha
Kraj:  Hlavní město Praha
Popis:

Akce pro DĚTI - příležitost seznámit se s historií i současností hlavního města Prahy, s pamětihodnostmi a zajímavostmi, které často znají jen z vyprávění a obrázků.

Komu je určena:
Všem dětem - dětským kolektivům z celé republiky: školním třídám, klubům, dětským domovům, oddílům různých spolků… ale také rodinám s dětmi.

Nabízíme:
Ve spolupráci s většinou pražských muzeí a jiných zajímavých institucí (Národní muzeum, Pražský hrad, Muzeum Policie ČR, Mořský svět a další) výrazné slevy nebo volné vstupy pro dětské účastníky.

Přihlašování pro skupiny je do 19. listopadu 2018. Přihlášku můžete vyplnit zde.

Doprava:  Vlastní. Pro předem přihlášené skupiny možnost získat zlevněné jízdné po Praze po dobu trvání akce.
Ubytování:  Pro předem přihlášené skupiny možnost objednat si ubytování v několika pražských školách (na vlastní karimatce a ve vlastním spacáku).
Strava:  Vlastní
Typ akce:  Akce