Opravdu dobrý tábor pomáhá dětem a rodičům s výběrem táborů už od roku 2005. Cenné rady nabízí i návodná videa na našem YouTube kanále.

Detail akce

Název:  Seminář k vyúčtování mimořádné dotace na energie spotřebované v roce 2022
Pořadatel:  Pionýr, z. s.
Datum:  8. 12. 2022 18:00 - 19:00
Lokalita:  On-line
Kraj:  Celá ČR
Popis:

Na on-line semináři získáte bližší informace k vyúčtování mimořádné dotace na energie spotřebované v roce 2022. Dotace je určena na dokrytí nákladů na provoz kluboven v období 10-12/2022 a dále na dokrytí nákladů na provoz základen a dalších objektů užívaných Pionýrem a jeho pobočnými spolky.

Vzhledem k tomu, že dotaci nelze vázat na náklady spojené s vedlejší hospodářskou činnosti (včetně nájmů), doporučujeme účast na semináři, případně zhlédnutí jeho záznamu před přípravou vyúčtování.

Odkaz na on-line setkání bude zaslán přihlášeným na mail v den konání semináře.

Typ akce:  Vzdělávací

Akci vložil/a:  Anna Nováková