Pionýr je jedním ze zakládajících členů České rady dětí a mládeže, která je dnes uznávanou reprezentací dětí a mládeže.

Velká ledová soutěž 2019

Velká ledová soutěž s Pionýrem pro všechny malé i velké je ukončena. Hru Carcassonne – Zlatá horečka od společnosti Mindok nebo další hry a jiné hodnotné ceny, získá 100 nejúspěšnějších účastníků soutěže, kteří budou vyhlášeni do 1. března 2019 na těchto stránkách.

Kdo se mohl zapojit?

Zapojit se mohl každý bez ohledu na věk. Stačilo správně odpovědět na 10 soutěžních otázek prostřednictvím webového formuláře nebo je zanést či zaslat na letáku poštou na adresu Ústředí Pionýra, Senovážné nám. 977/24, 116 47 Praha 1 do 16. 2. 2019.

Věděli jste, že:

Letos probíhá již 19. ročník akce Ledová Praha, kterou pořádá Pionýr a poslední roky se akce účastní kolem 15 000 návštěvníků?

Pár informací o hře

Zlatá horečka je zcela samostatný herní Carcassonne svět. Je to napínavá stolní hra z Divokého západu pro 2 až 5 hráčů od 8 let.

Začíná se stavět železnice a ze stanových městeček prvních osadníků rostou opravdová města. Jenže když je objevena v horách první zlatá žíla, není už nikdo k zadržení. Všichni chtějí ze dne na den zbohatnout.

Ale pozor! Své zlaté doly musíte dobře hlídat. Než se ohlédnete, mohou být vaše zlaté nugety pryč.

Všechny zachvátila zlatá horečka!

Zde najdete jména výherců a správné odpovědi na soutěžní otázky.

Partneři soutěže: