Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Pekelná jeskyně a Mikuláš
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Slovo pionýr pochází z francouzštiny (pionnier) a dnes se užívá především ve významu průkopník. V minulosti označovalo i pěší vojáky a sapéry (dnešní ženisty).

Pekelná jeskyně a Mikuláš

čtvrtek 7. 12. 2017, 16.00 – 18.00

Hrádek u Rokycan, Plzeňský kraj

Sraz účastníků v 16.00 hodin u domu kultury, kde je společný odchod do lesa. Tam půjdou děti po ohnivé stezce k pekelné jeskyni. Zde dostanou úkol od čertů, anděla a Mikuláše. Každý dostane v závěru nadílku. Závěr tvoří pekelný ohňostroj. Návrat lesem je společný. Akce se bude konat u jeskyně u přírodního kina v Hrádku.

Typ akce: Setkání u ohně
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Hrádek
Web: http://hradekurokycan.pionyr.cz
Doporučený věk: 2 – 15 let
Předpokládaný počet účastníků: 80
Potřebné vybavení: Teplé oblečení, obuv, čepice, rukavice.