Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Herna deskových her
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Největší akcí pro veřejnost, kterou pořádá Pionýr, je Ledová Praha. První ročník se konal v roce 2000. V posledních letech mívá pravidelně přes 10 000 účastníků.

Herna deskových her

středa 8. 11. 2017, 18.30 – 20.30

Saratovská 27, Praha 10, Hl. m. Praha

Klub Bobří stopou pořádá ve středu hraní deskových her pro děti od 10 do 18 let. Pro členy i nečleny, kteří si chtějí užít zábavu s deskovými hrami. Přijďte si zahrát hry zábavné, logické i strategické.

Nutno upřesnit svou účast předem e-mailem na fili@bobrici.cz nebo telefonicky / sms na 728 444 008.

Typ akce: Deskové hry
Pořadatel: Pionýr, z. s. - 188. pionýrská skupina T. O. Bobříci