Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Bobří kreativní čtvrtek - Drátované a korálkované vánoční ozdoby
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Největší akcí pro veřejnost, kterou pořádá Pionýr, je Ledová Praha. První ročník se konal v roce 2000. V posledních letech mívá pravidelně přes 10 000 účastníků.

Bobří kreativní čtvrtek - Drátované a korálkované vánoční ozdoby

čtvrtek 7. 12. 2017, 17.30 – 20.00

Saratovská 27, Praha 10, Hl. m. Praha

Klub Bobří stopou pořádá ve čtvrtek 7. prosince tradiční kreativní večer pro členy i nečleny PS. Budeme vyrábět vánoční ozdoby pomocí drátků a korálků.

Typ akce: Jiný
Pořadatel: Pionýr, z. s. - 188. pionýrská skupina T. O. Bobříci
Web: http://www.bobrici.cz
Doporučený věk: 7 – 18 let
Předpokládaný počet účastníků: 12
Potřebné vybavení: Oblečení, které snese zašpinění.