Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Svátek dýní v maskách
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Největší akcí pro veřejnost, kterou pořádá Pionýr, je Ledová Praha. První ročník se konal v roce 2000. V posledních letech mívá pravidelně přes 10 000 účastníků.

Svátek dýní v maskách

pátek 20. 10. 2017, 16.00 – 18.30

zahrada u školní jídelny v Hrádku, Plzeňský kraj

Sraz účastníků v 15.45 hodin před domem kultury, společný odchod ke školní jídelně v Hrádku . na plánovaném místě v DDM bude volební místnost.
Masky je vhodné mít přes venkovní oblečení. Stanoviště budou zajišťovat děti z oddílů Tykadla a Lvíčata. Venku budou pohybové úkoly, uvnitř rukodělné dílny. Ve sklepě bude svítící dýně, kde si děti malou stezkou odvahy vyslouží odměnu. Na zahradě bude ukázka nového zájmového střeleckého oddílu. Pro pro děti čaj, ovoce a zákusek. Probíhá za podpory MŠMT.

Typ akce: Jiný
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Hrádek