NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Z Ráje do zeleného pekla II.
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Pokud ve vašem okolí není pionýrský oddíl, můžete ho založit i sami. Ozvěte se nám a my vám rádi poradíme - volejte 234 621 299 nebo pište na adresu pionyr@pionyr.cz.

Z Ráje do zeleného pekla II.

pátek 29. 9. 2017, 17.00 – neděle 1. 10. 2017, 12.30

Pístov, Kraj Vysočina

Jedná se o outdoorovou hru pro max. desetičlenná družstva, v které si prověříte vaše znalosti orientace v terénu, přesuny na určená místa, plnění zadaných úkolů vojenského charakteru. Pro účastníky jsme připravili přesuny vojenskými vozidly, střelba (airsoft, paintball, samopal SA 58), noční utajené přesuny a podobné taškařice. Vhodné pro všechny věkové kategorie. Ubytování v kasárnách, na „vojenských“ palandách,
WC, sprchy, jídelna, jídlo třikrát denně.

Nahlášení účasti nejpozději do 1. 9. 2017.
Kontakty k nahlášení: lovetin@seznam.cz,
Neckař Michal, tel: 606 703 433

Fotodokumentace z loňského roku na www.taborlovetin.cz

Typ akce: Jiný