NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Pionýr Open-Dobrodružství na míru
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Pokud ve vašem okolí není pionýrský oddíl, můžete ho založit i sami. Ozvěte se nám a my vám rádi poradíme - volejte 234 621 299 nebo pište na adresu pionyr@pionyr.cz.

Pionýr Open-Dobrodružství na míru

pátek 8. 9. 2017, 16.00 – 19.00

les u pionýrských chatek za Hrádkem, Plzeňský kraj

Sraz účastníků v 15.45 hod. před domem kultury, společný odchod do lesa k chatkám.
Na místě bude děti provázet maskot pes Tobík. Nabídka činností: rukodělné dílničky, střelba ze vzduchovky, lanové aktivity, ukázka práce městské policie, nabídka vstupu do stávajících oddílů, založení oddílu prvňáků. Ukázky kronik.
Video z táborů. Jízda na čtyřkolce, jízda na poníkovi.Posezení u táboráku s opékáním uzenin s kytarou. Odměny s pionýrskou tématikou.

Typ akce: Setkání u ohně
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Hrádek
Web: http://hradekurokycan.pionyr.cz
Doporučený věk: 2 – 15 let