NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Habartovské toulky 26. ročník
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Nové výchovné programy Mláďátka a Zvířátka, Putování se psem, Tajemství staré truhly a Osmá planeta jsou určeny i pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami.

Habartovské toulky 26. ročník

sobota 16. 9. 2017, 07.00 – 18.00

Habartov, Karlovarský kraj

Zveme Vás na 26. ročník turistického pochodu. Trasy 3 km, 5 km, 12 km, 18 km, 22 km, 32 km. Cyklotrasy 12 km, 18 km, 32 km. Absolventi obdrží účastnický list, drobné odměny a získají řadu hezkých zážitků. Na hradě Hartenberg opékání buřtů a prohlídka hradu.

Typ akce: Jiný
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina des. St. Roubala Habartov
Web: http://habartovsky.pionyr.cz
Doporučený věk: – 99 let
Předpokládaný počet účastníků: 300
Cena: 20 Kč
Potřebné vybavení: Vhodnou obuv a oblečení na turistiku.