Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Drakiáda
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Pokud ve vašem okolí není pionýrský oddíl, můžete ho založit i sami. Ozvěte se nám a my vám rádi poradíme - volejte 234 621 299 nebo pište na adresu pionyr@pionyr.cz.

Drakiáda

sobota 21. 10. 2017, 14.00 – 16.00

Kdyně, Škarmanka, Plzeňský kraj

Pouštění draků že jde také nějak organizovat? Ale ano, na naší drakiádě totiž nejen že můžete všem ukázat letecké umění vašeho dráčka, ale můžete navíc vyhrát kdejakou zajímavou cenu.

Drakiáda se již několik let koná na louce pod Škarmanem, pod silnicí „k houpačkám“, tedy Herštýnskou ulicí. Akce je závislá na počasí, draky pouštíme jen v případě, že neprší a je alespoň nějaký vítr, který by draky unesl.

Typ akce: Sportovní odpoledne
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Safír Kdyně
Web: http://safir.pionyr.cz
Doporučený věk: – 99 let