Největší akcí pro veřejnost, kterou pořádá Pionýr, jsou Ledová města. První ročník se konal v roce 2000. V posledních letech mívá pravidelně přes 14 000 účastníků.

Velká ledová soutěž 2020

Velká ledová soutěž s Pionýrem pro malé i velké je tu už popáté. Vyhrajte hru Země na cestách od společnosti MINDOK nebo další hry a jiné hodnotné ceny, které jsou připraveny pro 100 nejúspěšnějších účastníků soutěže.

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ ZDE

Jak se zapojit?

Zapojit se může každý bez ohledu na věk. Stačí správně odpovědět na 12 soutěžních otázek. Své odpovědi můžete zadávat od 31. ledna do 14. února 2020 do webového formuláře na adrese
www.pionyr.cz/ledovka, kde naleznete i pravidla soutěže. Odpovědi můžete také zanést nebo zaslat na obdrženém letáku poštou na adresu Ústředí Pionýra, Senovážné nám. 977/24, 116 47 Praha 1. Tak neváhejte a soutěžte s námi.

O hře Země na cestách

Země na cestách je samostatná stolní hra pro 2–6 hráčů od 10 let.

Kde se nachází největší výzkumné středisko? Odkud pochází banány? Země na cestách provede hráče dobrodružnou cestou plnou zajímavých faktů z celého světa. Hráči však nemusí znát odpovědi na prezentované otázky, stačí, když se ke správné odpovědi alespoň přiblíží. A to není vše – hráči dokonce mohou vycházet z odpovědí jiných hráčů a vyloženě získávat body ze znalostí (či neznalostí) protivníků :).

MINDOK

MINDOK je vydavatelství moderních společenských her, které je na trhu již 12 let.

Nabízí široký výběr her pro všechny skupiny hráčů – od nenáročných her (např. Příběhy z kostek) až po hry pro nejnáročnější hráče (např. Alchymisté), hry pro malé (např. Farmář Pepík) i velké (např. Zima mrtvých), hry pro jednotlivce (např. Anakonda), dvojice (např. Patchwork), rodiny a menší skupiny (např. Carcassonne) i velké skupiny (např. Sochy v akci).

Více na mindok.cz.