Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Kdo jsme / 25 let Pionýra / Výročí v médiích

Víte, že?

Naše výroční zprávy za roky 2011 a 2012 se dostaly mezi 50 nejúspěšnějších v žebříčku CZECH TOP 100.

Výročí v médiích

Chceme být vidět, proto byla u příležitosti 25. výročí uspořádána tisková konference nejen na téma našich oslav, ale i v té době blížící se jedné z největších akcí Pionýra, Ledové Prahy.


Kde všude se o nás mluvilo a psalo?

Ještě před konferencí se začaly objevovat články věnované 25. výročí obnovení naší samostatné činnosti na více i méně známých internetových portálech, jako adam.cz, borovice.cz, child.cz, prvnizpravy.cz, apu.cz, totalmag.cz nebo třeba prazsky.denik.cz.

Našemu výročí věnovalo prostor i rádio Český rozhlas, zahraniční redakce Českého rozhlasu nebo stanice Čro Plus.

Informace se objevily také ve Zprávičkách ČT Déčko a ve večerních zprávách TV Barrandov - od 15 minuty.

Český rozhlas Dvojka nám jako mediální partner letošní Ledové Prahy poskytl největší prostor vůbec. Ve vysílání běžely krátké spoty s upoutávkou na Ledovou Prahu, objevili jsme se také v pořadu Odpoledne s Dvojkou (10:26 – 15:45) a vrcholem pak byly sobotní hodinové Výlety s Dvojkou.

Akci Ledová Praha dále poskytli prostor Český rozhlas – Regina, Rádio City, Rádio Blaník a krátký vstup byl také zařazen do Dobrého rána ČT1 a ČT24. Ledová Praha se také stala součástí kulturního přehledu na adresách peknyden.cz, kamsdetmi.cz, kudyznudy.cz, kdykde.cz, atlasceska.cz nebo třeba pidak.cz. Pozvání na Ledovou Prahu zveřejnili třeba Haló noviny, Rodina DNES, Právo Víkend, tyden.cz, ceskaskola.cz, blesk.cz, prahalevna.cz, novinky.cz apod.

Ke stažení: