V roce 1990 byla obnovena činnost Pionýra jako samostatného sdružení bez vazeb na politické či náboženské ideologie.

Detail akce

Název:  POP - Kurz vysoké lanové překážky - ZRUŠENO
Pořadatel:  01 Pražská organizace Pionýra
Datum:  27. 5. 16:00 - 29. 5. 2022 16:00
Lokalita:  Brno - Lesná (Milénova 13)
Kraj:  Jihomoravský
Popis:

Jednovíkendový kurz, kde získáte certifikát Instruktor vysokých lanových aktivit s platností na 3 roky.

Kurz je určen pro všechny absolventy kurzu nízkých lanových aktivit, kteří chtějí dále rozvíjet své zkušenosti s lanovými překážkami a přenést je do výšek. Účastníci se dozví základní techniky, jak lézt na stromy, jak stavět a napínánat lanové překážky bezpečně, vedení programu v nich i záchranu na vysokých lanových překážkách.

Termín: 27. - 29. května 2022

Místo kurzu: Brno - Lesná

Cena pro členy: 1 750 Kč (část účastnického poplatku hrazena z Grantu MHMP) - cena je orientační (bude upřesněna v návaznosti na projekty 2022)

Po přezkoušení teoretických a praktických zkoušek získá absolvent kurzu certifikát Instruktor vysokých lanových aktivit s platností na 3 roky.

Další informace ke kurzu jsou ZDE, propozice nalezneš ZDE.

Doprava:  Hradí si každý účastník sám.
Ubytování:  V sále centra ve vlastním spacáku na karimatce. V místě sprcha a kuchyňka
Strava:  Není zajištěna - v okolí několik restaurací nebo možnost využít kuchyňky.
Cena:
  Pro členy:  1750